Czy Dual Broadband w StarHub to rozwiązanie?
#1

Cześć,   obecnie używam domu z włóknem SH. W moim 4-pokojowym HDB wciąż są martwe punkty, szczególnie. główna sypialnia i kuchnia oraz 2 toalety. Próbowałem rozwiązania powerline, ale nadal niestabilne.   Ogólne użycie obejmuje przeglądanie stron internetowych, strumieniowanie wideo i proste gry online na smartfonach.   Liczba urządzeń (wszystkie łączące się za pomocą Wi-Fi): 4 x smartfony; 1 x Ipad; 1 x telewizor; 1 x pulpit   Zazwyczaj może to być 3-4 urządzeń logujących się jednocześnie.   Dlatego chciałbym tutaj zasięgnąć porady.   Z góry dziękuję!
Reply
#2

Skonfiguruj więcej AP.
Reply
#3

uzyskać lepszy router wifi.
Reply
#4

j_t_fusion napisał: uzyskać lepszy router wifi. Które polecasz? Używam TP Link, TL-WR841HP, który ma być wysokiej mocy ...
Reply
#5

Nie myśl, że możesz mieć pełne niezawodne pokrycie przez sieć bezprzewodową. U można spróbować optymalizować do maksimum, ale rozumiem, że może to być spowodowane czynnikami środowiskowymi. Grube ściany, wielu sąsiadów korzystających z urządzeń bezprzewodowych itp.
Reply
#6

cutebarra77 napisał: Dziękuję za podzielenie się z Państwem wspaniałymi działaniami na rzecz majsterkowania Jestem leniwy i chcę pełnego rozwiązania bezprzewodowego. cokolwiek robisz, nie używaj wtyczek homeplug, może to działa dla innych, ale nie dla mnie, stałe przerwy i zawieszanie się itp. Na 100 Mb / s dostaję około 20 Mb / s na łączu WiFi w Home Plug. za pomocą kabli dostaję 105 Mb / s. Rejestracja do M1 1Gbps dalej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)