[SIC] Nowy narożnik ustawień dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^
#1

Skonfiguruj nowy mały kącik relaksacyjny na prostym kwadracie # 02-32 Zapewni krzesła i narzędzia dla wszystkich hardwarezonerów do naprawienia ich DIY PC lub części zakupowych od sim lim quare FOC .. Monitor, kb i mysz będą dostępne do testowania.   Zapewnia proste rozwiązywanie problemów z hardwarezonerem, który napotyka problem z ich konfiguracją DIY, jak również z laptopami ... FOC   Zapraszam do korzystania z miejsc ... otwartych codziennie od 11:00 do 20:00   Ale pod warunkiem .... i to jest posprzątać miejsce po użyciu   Wszystkie powyższe informacje są BEZPŁATNE dla wszystkich hardwarezonerów, jak również dla wszystkich kupujących w sim lim square ..   Przepraszam za moją jagodę również dobry angielski   Dodaj mi MSN, jeśli potrzebujesz pomocy @ [email protected]   Dodano jeszcze jedną nową usługę .. bezpłatne rozwiązywanie problemów dla wszystkich iPhone'ów, iPada oraz ^. ^   Btw pls jak moja strona na Facebooku   https:
Reply
#2

mam nadzieję, że ten wątek może stać się lepki
Reply
#3

Chiński Nowy Rok również otwarty?
Reply
#4

Wow, czy to prawda? Wtedy będzie dobrze, na pewno odwiedzę.
Reply
#5

yup ^. ^ onli pierwsze dwa dni zamknięte .. nie ma klimatyzacji .... lolz
Reply
#6

i tak ... to jest tylko prawda! Mam nadzieję, że wszyscy mogą mi pomóc w tym post !, więc wszyscy mogą wiedzieć o tym miejscu !!!
Reply
#7

gs napisał: mam nadzieję, że ten bieżnik może stać się lepki Obserwujmy przez kilka tygodni. Jeśli reakcja jest dobra, to przyklejenie tego wątku może być opcją.
Reply
#8

thx you..and Szczęśliwego chińskiego nowego roku !!! Huattt !!!
Reply
#9

gs napisał: Skonfiguruj nowy mały kącik relaksacyjny na prostym kwadracie # 02-32 Zapewni krzesła i narzędzia dla wszystkich hardwarezonerów do naprawienia ich DIY PC lub części zakupowych od sim lim quare FOC .. Monitor, kb i mysz będą dostępne do testowania. Zapewnia proste rozwiązywanie problemów z hardwarezonerem, który napotyka problem z ich konfiguracją DIY, jak również z laptopami ... FOC Zapraszam do korzystania z miejsc ... otwartych codziennie od 11:00 do 20:00 Ale pod warunkiem .... i to jest posprzątać miejsce po użyciu Wszystkie powyższe informacje są BEZPŁATNE dla wszystkich hardwarezonerów, jak również dla wszystkich kupujących w sim lim square .. Przepraszam za moją jagodę również dobry angielski Tylko pytanie, rozwiązywanie problemów i konfiguracja jest wykonywane przez kogo? Ponieważ czuję, że ludzie zasługują na zasługi za wykonanie tak wspaniałego czynu i oferowanie tak dużej pomocy ludziom, którzy potrzebują pomocy. Zwłaszcza, że jest to usługa BEZPŁATNA, to naprawdę miło z waszej strony za poświęcony czas i wysiłek.
Reply
#10

co! jeśli ja uwolnię i pójdę do twojego sklepu, to zobaczycie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)