Okablowanie sieci domowej
#1

ok, pozostaję w 4-pokojowym HDB, ale szybkość internetu w moim pokoju jest przerażająca, nie mogę tego znieść. Czy możliwe jest zatrudnienie ludzi, aby przyszli i stworzyli port lub coś, co mogę użyć kabla LAN do połączenia z mojego routera do mojego Com / Consoles? czy są jakieś inne rozwiązania, które mogę wypróbować
Reply
#2

tak, możesz znaleźć kontrahenta, który pomoże ci naprawić twój dom dla punktu lan.
Reply
#3

ok! z grubsza ile to kosztuje, aby to zrobić?
Reply
#4

150 za pokój. Szukaj Ayub .. Bardzo dobre wykonanie
Reply
#5

ok! bardzo docenili facetów. to połączenie działa mi na nerwy. Zmieniono router tak wolno
Reply
#6

TianJinyuanJeremy napisał: ok! bardzo docenili facetów. to połączenie działa mi na nerwy. Zmieniono router tak wolno używasz urządzenia bezprzewodowego lub wtyczki domowej?
Reply
#7

Używam obecnie technologii bezprzewodowej, dk, jeśli powinienem najpierw wypróbować domową wtyczkę.
Reply
#8

TianJinyuanJeremy napisał: Używam obecnie technologii bezprzewodowej, dk, jeśli powinienem najpierw wypróbować domową wtyczkę. Nah oba są gdzieś takie same. jeśli ur hdb przewody elektryczne są stare jak 10 lat <homeplug może nie dać lepszej prędkości, a ty zawsze musisz uzyskać najwyższą prędkość ale nic nie przebije bezpośredniego okablowania.
Reply
#9

haha prawda! ale okablowanie i takie tam, ale po prostu zastanawiam się, jak zostaną ułożone kable i czy będzie to widoczne
Reply
#10

TianJinyuanJeremy napisał: haha prawda! ale okablowanie i takie tam, ale po prostu zastanawiam się, jak zostaną ułożone kable i czy będzie to widoczne najprawdopodobniej przejdzie przez trunking, chyba że masz fałszywy pułap, ale wciąż musisz zobaczyć, co ma do powiedzenia wykonawca.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)