Horrible Starhub Cable Speed
#1

Cześć chłopaki,   Chciałbym sprawdzić, czy aktualnie jestem na planie kablowym Starhub, najbardziej podstawowym, który obiecuje co najmniej stałe 2mbps?   Teraz testuję na kilku różnych serwerach w Singapurze. Otrzymuję te wyniki ...           Ale uzyskiwanie tych niesamowitych wyników podczas testowania na serwerze Singtel       Zaufaj mi doświadczeniu, przez które przechodzę, naprawdę uważam, że powyższe 2 są dokładne. Zanim przejdę na innego dostawcę usług internetowych, chciałbym tylko sprawdzić, czy jest to normalne?
Reply
#2

pls określić, który serwer testowałeś
Reply
#3

edwin21 napisał: pls określić, który serwer testowałeś Przepraszam, zapomniałem podać Pierwszy jest na Viewqwest Druga to Telin Trzeci na Singtel
Reply
#4

Wersja 10 napisał: Przepraszam, zapomniałem podać Pierwszy jest na Viewqwest Druga to Telin Trzeci na Singtel wydaje się, że w VQ występuje problem z routingiem, więc prędkość nie będzie poprawna VQ nie ma problemu NME Singtel SGIX
Reply
#5

VQ Telin SGIX Singtel NAS
Reply
#6

Usługi szerokopasmowe StarHub są po prostu do bani StarHub po prostu jest do bani
Reply
#7

SH MOL 3mbps, bez reklamacji, ponieważ wciąż jestem w stanie cieszyć się moim BPL, CL, F1 na moim odtwarzaczu mediów, kiedy jestem wolny .... Pierwszy bieg: SGIX Drugi bieg: SGIX Pierwszy bieg: VQ Drugi bieg: VQ Pierwszy bieg: Singtel Drugi bieg: Singtel Pierwszy bieg: Telin Drugi bieg: Telin
Reply
#8

Cześć ludzie, Potrzebujesz twojej rady jeszcze raz. Plan jest obecnie na poziomie 25 Mb / s, ale nadal korzystam ze starego routera linksys wrt54g, czy to uniemożliwia mi uzyskanie pełnej prędkości pobierania? Jeśli tak, to jakieś routery, które polecają dla kogoś na 25 Mbps? Myślę, że te polecane dookoła, takie jak Asus n56u, byłyby przesadą nie? Doceniam to!
Reply
#9

Wersja 10 napisał: Cześć ludzie, Potrzebujesz twojej rady jeszcze raz. Plan jest obecnie na poziomie 25 Mb / s, ale nadal korzystam ze starego routera linksys wrt54g, czy to uniemożliwia mi uzyskanie pełnej prędkości pobierania? Jeśli tak, to jakieś routery, które polecają dla kogoś na 25 Mbps? Myślę, że te polecane dookoła, takie jak Asus n56u, byłyby przesadą nie? Doceniam to! Prędkość 25 Mb / s powinna być zbliżona do prędkości maksymalnej dla kabla wit54g, ale w przypadku połączenia bezprzewodowego może być mniejsza. Router to inwestycja w szybką i wolną od problemów sieć. Możliwe, że możesz ponownie użyć nowego routera w celu uzyskania szybszych planów
Reply
#10

Myślisz, że to trochę naciska? Cena jest trochę elastyczna, ale w niedalekiej przyszłości najprawdopodobniej nie zamieniłabym się na plan światłowodowy, który właśnie dzisiaj rozszerzyłem. Powiedz cenę poniżej 100? Jakieś marki lub modele dałyby mi stabilność, a jednocześnie maksymalizowałyby moje połączenie?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)