Pulpit wyłączania , losowo
#1

Pulpit wyłączania , losowo
Reply
#2

Sprawdź, czy przewód zasilający , że podłączenie do zasilacza jest mocna ? Mam roboczej w moim towarzystwie , które również tak, losowo zasilić się nawet niewielki odrzut na stole wystarczy wyłączyć go . Raz zastąpił kabel zasilania , nie więcej losowo wyłączyć .
Reply
#3

mogłyby być problemy Mobo , ale po prostu google ma mieć problemy jak urs .
Reply
#4

Zasilacz .. I napotkać taki problem przed
Reply
#5

dzieje się ze mną też. jak testować , aby naprawdę mieć pewność, że jest to zasilacz jest uszkodzony?
Reply
#6

użyć innego zasilacza i sprawdzić, czy to samo jeszcze raz , czy nie dzieje się ... becareful , psu uszkodzony może spowodować inne części do rozpadu zbyt jeżeli nie zostanie ...
Reply
#7

No u mogą spróbować testu spinacza . Google powinien mieć film, aby pokazać, w jaki sposób.
Reply
#8

power point wadliwy, uszkodzony kabel zasilający lub zasilacz uszkodzony.
Reply
#9

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, naprawdę wdzięczni za pomoc! Googled problem i staram się zobaczyć, czy wymiany baterii CMOS pomaga ... sacredrays napisał: użyć innego zasilacza i sprawdzić, czy to samo jeszcze raz, czy nie dzieje się ... becareful, psu uszkodzony może spowodować inne części do rozpadu zbyt jeżeli nie zostanie ... alamakazim napisał: Zasilacz .. I napotkać taki problem przed DiYuSiShen napisał: power point wadliwy, uszkodzony kabel zasilający lub zasilacz uszkodzony. Nie zając zapasowy zasilacz leżące wokół i Aftershock nie jest w stanie zrobić swap sprzętu jako komputera nie "umiera", a miało to miejsce w ich rękach ... działa i porządku w czasie i tylko wtedy nagle umiera po chwili. Czy mogę po prostu iść dalej i zakupić nowy zasilacz? Po prostu obawiają się, że po zakupie nowego zasilacza, problem będzie nadal wokół. ZrE0_Cha0s napisał: No u mogą spróbować testu spinacza. Google powinien mieć film, aby pokazać, w jaki sposób. Popraw mnie jeśli się mylę, ale nie robi tego tylko sprawdzić, czy jeśli zasilacz jest martwy? Ponieważ mój komputer jest nadal w stanie się uruchomić, to ten test jest zbędna?
Reply
#10

luggagepls napisał: Dzięki wszystkim za odpowiedzi , naprawdę wdzięczni za pomoc ! Googled problem i staram się zobaczyć, czy wymiany baterii CMOS pomaga ... ...... Popraw mnie jeśli się mylę , ale nie robi tego tylko sprawdzić, czy jeśli zasilacz jest martwy ? Ponieważ mój komputer jest nadal w stanie się uruchomić , to ten test jest zbędna ? No tak to robi testu jeśli ur psu jest martwy , czy nie, ale jeśli u mieć digimeter , u może sprawdzić, czy istnieją jakiekolwiek V lub prąd przechodzącej choć.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)