[REKOMENDACJA] BUDŻET ITX
#1

Zainteresowany zdobyciem doświadczenia ITX i podstawowym użytkowaniem.   MOBO: GA-AB350N-Gaming WIFI Procesor: RYZEN 3 2200G   Procesor MOBO - 311 USD (tradepac)   RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) Zestaw pamięci stacjonarnej DDR4 DRAM 3000MHz C15   Amazon (180 USD) nie obejmuje kosztów wysyłki   Pamięć masowa: SSD 128 GB (już)   Dysk twardy: Dysk twardy WD Blue 3 TB - SATA 6 Gb
Reply
#2

Określ podstawowe użycie?
Reply
#3

Lex1989 napisał: Zainteresowany zdobyciem doświadczenia ITX i podstawowym użytkowaniem. MOBO: GA-AB350N-Gaming WIFI Procesor: RYZEN 3 2200G Procesor MOBO + - 311 USD (tradepac) RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) Zestaw pamięci stacjonarnej DDR4 DRAM 3000MHz C15 Amazon (180 USD) nie obejmuje kosztów wysyłki Pamięć masowa: SSD 128 GB (już) Dysk twardy: twardy dysk WD Blue 3 TB - SATA 6 Gb / s 64 MB Cache 3.5 Inch Amazon (92 USD) nie obejmuje kosztów wysyłki PSU: Nie ma pojęcia GPU: brak Może w przyszłości, gdy jestem gotowy do gry. Kupię serię 1080 TI lub GTX 11. Czy powinienem zamiast tego użyć Ryzen 5 2600? Dziękuję Ci. Jeśli pójdziesz z 2600, potrzebujesz natychmiastowego GPU.
Reply
#4

-Synchronicity- napisał: Określ podstawowe użycie? YouTube, Gmail, Torrenty, filmy, muzyka, WhatsApp, Discord, EDMW, Xhamster, Reddit, Marketwatch .. Red_herring napisał: Jeśli pójdziesz z 2600, potrzebujesz natychmiastowego GPU. Och, jialat. Ponieważ myślałem, że mogę kontynuować użytkowanie, a kiedy mam czas, aby zagrać w niektóre gry ... po prostu prześmiesz się jednym slotem GTX 11 i zagrasz. Prawdopodobnie wybierze zamiast tego 2200G. Jakiś dobry monitor, który można polecić do Ryzen 3 2200G? 1080 lub 1440 byłby dobry? Zrobię jeden bez obudowy komputera, coś takiego. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

Czy powinieneś wymienić chomika? Lmao Tak. 2200G jest wystarczająco dobre. Używanie bez podwozia wywoła dużo kurzu. Dla 2200G sprawność, to cap tylko w rozdzielczości 1080p. 1440p prawie niemożliwe do odtworzenia bez zmniejszania rozdzielczości. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#6

Lex1989 napisał: YouTube, Gmail, Torrenty, filmy, muzyka, WhatsApp, Discord, EDMW, Xhamster, Reddit, Marketwatch .. Jakiś dobry monitor, który można polecić do Ryzen 3 2200G? 1080 lub 1440 byłby dobry? Opierając się na streamingu XHamster, wystarczy 1080p. Jeśli kiedykolwiek strumieniujesz jakość 4k, to powinieneś uzyskać większy monitor
Reply
#7

Sibei kusiło, by "ulepszyć" do ryzen leh .... Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A5000 za pomocą GAGT
Reply
#8

Lex1989 napisał: YouTube, Gmail, Torrenty, filmy, muzyka, WhatsApp, Discord, EDMW, Xhamster, Reddit, Marketwatch .. Och, jialat. Ponieważ myślałem, że mogę kontynuować użytkowanie, a kiedy mam czas, aby zagrać w niektóre gry ... po prostu prześmiesz się jednym slotem GTX 11 i zagrasz. Prawdopodobnie wybierze zamiast tego 2200G. Jakiś dobry monitor, który można polecić do Ryzen 3 2200G? 1080 lub 1440 byłby dobry? Zrobię jeden bez obudowy komputera, coś takiego. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Bardzo uczciwy panie.
Reply
#9

Zapewnienie dobrej szczegółowości zapewni lepszą rekomendację wszystkich ekspertów tutaj.
Reply
#10

narnia I google xhamster
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)