Skonfiguruj ASUS AC87U dla Singtel Fibre Unlimited
#1

Czy ktoś może doradzić w sprawie ustawienia dla AC87U na ST nieograniczona. Jest OK, gdy komputer jest bezpośrednio podłączony do ONT LAN2. Ale nie ma internetu, gdy przez router na LAN2.
Reply
#2

BestPilot napisał: Czy jest tam przewodnik? wszyscy użytkownicy singtel podczas podłączania routera innej firmy (czyli nie ma danego modemu
Reply
#3

pchły1 napisał: wszyscy użytkownicy singtel podczas podłączania routera innego producenta (czyli nie ma dostępu do modemu / routera) muszą obsługiwać VLAN Asus "kompatybilność dla singtel znajduje się na jednej ze stron ustawień. może konfiguracja / ustawienia LAN lub WAN. znajdź dla singtel-mio lub singtel-others singtel-mio = port internetowy od 1 do 2 iptv na porcie 4 miovoice na porcie 3 Singtel-others = internet na portach od 1 do 3 iptv na porcie 4 Przewodnicy są wszędzie btw Singtel fiber unlimited nie powinien używać VLAN-ów z tego, co wiem ...
Reply
#4

Podłącz i graj?
Reply
#5

SingTel Fibre Unlimited nie jest oznaczony jako VLAN w przeciwieństwie do zwykłych planów SingTel Fiber. Po prostu połącz jak w innych konfiguracjach routera ISP. ASUS RT-AC87U WAN <~> ONT LAN1, skonfiguruj AC87U zgodnie z ustawieniem standardowym jako tryb routera. Jedno pytanie, dlaczego przez ONT LAN2? coś, co SingTel polecił ci podłączyć do niego?
Reply
#6

Tak. Brak internetu przez ONT LAN1. Zadzwoniłem do Singtel i kazałem podłączyć się do ONT LAN2.
Reply
#7

BestPilot napisał: Tak. Brak internetu przez ONT LAN1. Zadzwoniłem do Singtel i kazałem podłączyć się do ONT LAN2. Coś nowego Spróbuj wtedy skonfigurować ASUS RT-AC87U.
Reply
#8

ASUS AC87U Singtel Fibre Unlimited, plug & play. Nic nie trzeba konfigurować, tylko ONT zostało wykonane przez singtel.
Reply
#9

Od ONT, musisz podłączyć się do portu WAN na AC87. Port WAN jest oznaczony niebieskim symbolem. Żółte porty symboli to porty LAN.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)