Podgląd Linksys EA7500
#1

Podgląd Linksys EA7500
Reply
#2

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Wygląda na to, że Netflix działa dobrze z EA7500.
Reply
#3

Wow, to naprawdę wygląda jak EA8500.
Reply
#4

Jak więc router? Jakieś dobre?
Reply
#5

Jak na razie dobrze. Strumieniowanie nie powoduje żadnych problemów, a granie odbywa się płynnie. Nadal nie udało się wykonać właściwego testu szybkości transferu. Powinienem niedługo to zrobić.
Reply
#6

czy ten router przegrzewał się lub wifi zniknęło po kilku dniach?
Reply
#7

Do tej pory nie spotkałem się z takimi problemami. Na tym routerze jest wiele otworów wentylacyjnych, więc ciepło nie stanowi większego problemu. Będziesz jednak musiał odkurzyć je od czasu do czasu. Jeśli chodzi o brakujące Wi-Fi, jak dotąd nie ma takich problemów, i muszę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim problemem z jakimkolwiek innym routerem. Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem?
Reply
#8

Trwało to zbyt długo, ale w końcu udało mi się zrobić kilka prostych testów prędkości z tym routerem. Przesyłanie 1 Gb plików w tym samym pokoju zajęło około 40 sekund, wyjście poza salę zajmuje około minuty, a przejście do innego pokoju zajmuje minutę i 10 sekund.
Reply
#9

Wow, 40 sekund to dość szybko!
Reply
#10

Tak, to dość szybko, szczególnie na krótkich dystansach. Jeśli masz zamiar kupić nowy router, prawdopodobnie poczekaj na niego, zamiast korzystać z EA8500, chyba że masz wiele urządzeń, które potrzebujesz jednocześnie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)