Potrzebujesz pomocy z Aztech!
#1

Ktoś wie, jakie jest tutaj oficjalne konto Aztecha? Czy możesz oznaczyć tag tutaj? Mam HL113E, który decyduje się umrzeć na mnie pewnego pięknego dnia (jak wczoraj 13 czerwca 2015). Drugie i trzecie światło nie świeci bez względu na to, co zrobiłem (zrestartuj router, zmień kabel ethernetowy, napraw 2 pary), ale mój Hl110ew brata działa dobrze z innym HL113e podłączonym do routera. Tak więc, aby móc dalej korzystać z Internetu, muszę nadal korzystać z Wi-Fi (połączenie jest do bani, ponieważ mój router jest dość daleko, uzyskuję od 3 do 4 pask z 5, a dota doświadcza opóźnień) (przy użyciu n15 od asusa teraz) Czy mogę wymienić HL113E na wzmacniacz Wi-Fi z Aztech? Jestem naprawdę zirytowany, że zapłaciłem 32 dolary za coś, co nie działa dobrze (i nie wspominając o częstych rozłączeniach od czasu do czasu, podczas gdy mój brat nie doświadcza tego problemu) Mam oryginalne pudełko i wszystko (odbiór też, jeśli Aztech musi wiedzieć, kiedy go kupiłem) Nie złożyłem wniosku o gwarancję, ponieważ nie wiedziałem o problemie z gwarancją online Mój HL113E jest w idealnym stanie   TL; DR = Wymagam wymiany na urządzenie do rozszerzania sieci Wi-Fi od firmy Aztech z powodu wadliwego HL113E.
Reply
#2

xnoobftw napisał: Ktoś wie, jakie jest tutaj oficjalne konto Aztecha? Czy możesz oznaczyć tag tutaj? Mam HL113E, który decyduje się umrzeć na mnie pewnego pięknego dnia (jak wczoraj 13 czerwca 2015). Drugie i trzecie światło nie świeci bez względu na to, co zrobiłem (zrestartuj router, zmień kabel ethernetowy, napraw 2 pary), ale mój Hl110ew brata działa dobrze z innym HL113e podłączonym do routera. Tak więc, aby móc dalej korzystać z Internetu, muszę nadal korzystać z Wi-Fi (połączenie jest do bani, ponieważ mój router jest dość daleko, uzyskuję od 3 do 4 pask z 5, a dota doświadcza opóźnień) (przy użyciu n15 od asusa teraz) Czy mogę wymienić HL113E na wzmacniacz Wi-Fi z Aztech? Jestem naprawdę zirytowany, że zapłaciłem 32 dolary za coś, co nie działa dobrze (i nie wspominając o częstych rozłączeniach od czasu do czasu, podczas gdy mój brat nie doświadcza tego problemu) Mam oryginalne pudełko i wszystko (odbiór też, jeśli Aztech musi wiedzieć, kiedy go kupiłem) Nie złożyłem wniosku o gwarancję, ponieważ nie wiedziałem o problemie z gwarancją online Mój HL113E jest w idealnym stanie TL; DR = Wymagam wymiany na urządzenie do rozszerzania sieci Wi-Fi od firmy Aztech z powodu wadliwego HL113E. złe miejsce, leh friend ... aztech nie ma tutaj oficjalnego konta i nie oferuje żadnej formy wsparcia technicznego. możesz zadzwonić do nich bezpośrednio lub skorzystać z ich strony na Facebooku ..
Reply
#3

renfred89 napisał: złe miejsce, leh friend ... aztech nie ma tutaj oficjalnego konta i nie oferuje żadnej formy wsparcia technicznego. możesz zadzwonić do nich bezpośrednio lub skorzystać z ich strony na Facebooku .. Czy mogę zapytać, ile powinien kosztować kabel 15-metrowy kat5e?
Reply
#4

xnoobftw napisał: Czy mogę zapytać, ile powinien kosztować kabel 15-metrowy kat5e? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ... To zależy również od marki i miejsca, w którym dokonujesz zakupów. Zdecydowanie zaleca się, aby uzyskać kable od pretendenta lub innego ustalonego sklepu PC. Mimo, że cena jest nieco wyższa niż w sklepach w sim lim, nie robi to znaczącej różnicy, jeśli chcesz tylko 15m. Dla mnie jakość kabla jest zapewniona za cenę, za którą płacę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)