Western Digital My Cloud
#1

Mam rękę na nowo uruchomionym mycloudu!     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Czy jest dostępny w Singapurze?
Reply
#3

Toby88 napisał: Czy jest dostępny w Singapurze? niedostępne jeszcze w Singapurze.
Reply
#4

Czy to coś innego niż seria WD My Book Live sprzedawana w Challenger?
Reply
#5

Ile? Czy to może czytać i pisać razem.
Reply
#6

Kupiłem to także od Amazona, ponieważ Singapur go jeszcze nie ma. Najlepszy ze wszystkich: to darmowa wysyłka !! Amazon.com: WD My Cloud 3TB Personal Cloud Storage - NAS (WDBCTL0030HWT-NESN): Komputery i akcesoria Taki sam jak mybooklive, że ma dodatkowy port usb do dodatkowego przechowywania. Nie wiesz, czy prędkość jest szybsza, czy nie, ale firma WD zaktualizowała oprogramowanie, aby ułatwić konfigurację. w przypadku IOS obie aplikacje są takie same. Jeśli koszt jest zbyt wysoki dla mybooklive, zauważyłem, że Sitex obniża cenę, chcąc uwolnić zapasy.
Reply
#7

Kupując od Amazona, czy napięcie jest takie samo? lub musimy przekonwertować?
Reply
#8

ysl060704 napisał: Jeśli koszt jest zbyt wysoki dla mybooklive, zauważyłem, że Sitex obniża cenę, chcąc uwolnić zapasy. ya, wersja 3tb sprzedawała się za jedyne 199 $ za kupon o wartości 20 USD.
Reply
#9

Kraitz napisał: Kupując od Amazona, czy napięcie jest takie samo? lub musimy przekonwertować? Nie trzeba konwertować, ale trzeba użyć adaptera podróżnego.
Reply
#10

I widziałem faceta na hwz próbującego sprzedać za 300 $. Przetnij gardło. Przy okazji zamówiłem moje, zdaję sobie sprawę !!! nie mogę mieć wtyczki Plex !!!! Dlaczego WD ???
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)