Czarny piątek i sprzedaży lazada
#1

Cześć chłopaki, każdy pomysł , kiedy to sprzedaż się dziać ? A także , jakie przedmioty są zalecane do zakupu online, a także marki , które są bardziej wiarygodne ?
Reply
#2

25 listopada na czarnym piątku. Następnie, dlaczego nie u notować , co u chcą kupić i ludzie dają U listy szukać. ale nie każdy produkt będzie w sprzedaży, nawet jeśli mają , u też nie wiesz, bo u nie oznaczyć coś w swoim liście. PS: ur wątku wydaje się u osób, które chcą kontrolować, co u powinien być zakup i nie kupić, co u potrzebować ...
Reply
#3

Oczekiwanie na EVGA cenie karty GFX zejść podczas BF. Czy to możliwe?
Reply
#4

Ogólnie patrząc na budowie 2600k , ITX mobo w 16GB pamięci RAM, jeśli to możliwe, SSD i HDD mam już , choć jest to m.2 i 3.5 " 3TB WD RED , radiator myślę, że można przejść z prawej cryorig C7 ? Dla Sprawa byłaby RV02 , GPU chcąc zmieścić 1070 , jeśli to możliwe , ale teraz będzie to wielkość GPU czy mogę wycisnąć w 3,5 " , ale jest to problem, mały bo zawsze może dostać klatkę dla niego , jeśli tak naprawdę nie ma sposobu, aby wycisnąć z nich sprawy. Marka mądry nie jestem pewien , ponieważ zwykle kupić lokalne i to będzie mój pierwszy raz do zakupów online ZrE0_Cha0s napisał: 25 listopada na czarnym piątku. Następnie, dlaczego nie u notować , co u chcą kupić i ludzie dają U listy szukać. ale nie każdy produkt będzie w sprzedaży, nawet jeśli mają , u też nie wiesz, bo u nie oznaczyć coś w swoim liście. PS: ur wątku wydaje się u osób, które chcą kontrolować, co u powinien być zakup i nie kupić, co u potrzebować ...
Reply
#5

joshuaho napisał: Ogólnie patrząc na budowie 2600k , ITX mobo w 16GB pamięci RAM, jeśli to możliwe, SSD i HDD mam już , choć jest to m.2 i 3.5 " 3TB WD RED , radiator myślę, że można przejść z prawej cryorig C7 ? Dla Sprawa byłaby RV02 , GPU chcąc zmieścić 1070 , jeśli to możliwe , ale teraz będzie to wielkość GPU czy mogę wycisnąć w 3,5 " , ale jest to problem, mały bo zawsze może dostać klatkę dla niego , jeśli tak naprawdę nie ma sposobu, aby wycisnąć z nich sprawy. Marka mądry nie jestem pewien , ponieważ zwykle kupić lokalne i to będzie mój pierwszy raz do zakupów online OK , mogę zapytać , dlaczego u chcą piaszczystą Brigde build , gdy prąd w rzeczy jest Skylake ? następna czynić u mieć to budować? ( 2600k budować? ) Niestety, im mylić na 1. kilku zdaniach , jak również. więc wszystko to plan budować? W każdym razie dla RV02 jeśli u dostać GTX 1070 den u cant zmieścić się w "hdd 3.5.
Reply
#6

Bo to wciąż jeden z tańszych i7s obecnie i nadal w stanie podkręcić trochę zresztą od zakupu może chip i mobo Internecie , nawet jeśli Singapurze niedostępne jeszcze w stanie znaleźć granicę prawda? Yup to moja planowana budowa . Jeśli mam jakieś składniki, takie jak urządzenia pamięci masowej ZrE0_Cha0s napisał: OK , mogę zapytać , dlaczego u chcą piaszczystą Brigde build , gdy prąd w rzeczy jest Skylake ? następna czynić u mieć to budować? ( 2600k budować? ) Niestety, im mylić na 1. kilku zdaniach , jak również. więc wszystko to plan budować? W każdym razie dla RV02 jeśli u dostać GTX 1070 den u cant zmieścić się w "hdd 3.5.
Reply
#7

Płyta sprzedawany przez Amazon nie wysyłamy Singapurze. Trzeba znaleźć inne sposoby na statek tutaj . Chcesz kupić P67 ITX równie dobrze można pójść Taobao i wyszukiwanie.
Reply
#8

joshuaho napisał: Bo to wciąż jeden z tańszych i7s obecnie i nadal w stanie podkręcić trochę zresztą od zakupu może chip i mobo Internecie , nawet jeśli Singapurze niedostępne jeszcze w stanie znaleźć granicę prawda? Yup to moja planowana budowa . Jeśli mam jakieś składniki, takie jak urządzenia pamięci masowej W każdym razie , jeśli u używasz ITX budować den u mogą korzystać wyłącznie albo M.2 SSD lub GPU , cos ci stara płyta nie jest wyposażony w interfejs m.2 ssd , jeśli u chcą ci najlepiej jeszcze dostać deskę Skylake z nim. następna u można rozważyć uzyskanie mATX płyty Z68 więc u mogą korzystać z GPU z M.2 do slotów PCI-E , tak u można użyć M.2 SSD. Całkowity stanie się budować mATX zamiast ITX build .
Reply
#9

Hmmm ok środkiem może dostać 6700 z płytą serii H ? Który z nich polecacie na 6700 ? Nie zamierzamy OC, chciałby mieć wifi , a jak stwierdzono wcześniej chciałby mieć gniazdo M.2 z GPU. ZrE0_Cha0s napisał: W każdym razie , jeśli u używasz ITX budować den u mogą korzystać wyłącznie albo M.2 SSD lub GPU , cos ci stara płyta nie jest wyposażony w interfejs m.2 ssd , jeśli u chcą ci najlepiej jeszcze dostać deskę Skylake z nim. następna u można rozważyć uzyskanie mATX płyty Z68 więc u mogą korzystać z GPU z M.2 do slotów PCI-E , tak u można użyć M.2 SSD. Całkowity stanie się budować mATX zamiast ITX build .
Reply
#10

joshuaho napisał: Hmmm ok środkiem może dostać 6700 z płytą serii H ? Który z nich polecacie na 6700 ? Nie zamierzamy OC, chciałby mieć wifi , a jak stwierdzono wcześniej chciałby mieć gniazdo M.2 z GPU. MSI H110i jest dobra podstawowe ITX . Można rozważyć. Wystarczy wziąć pod uwagę, interfejs M.2 obsługuje tylko nvm.e a nie SATA. Więc upewnij się, trzymać się tego.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)