Zastąpienie mobo i cpu wpłynie na moje okna?
#1

Czy muszę kupić nową kopię systemu Windows? Korzystanie z obudowy, pamięci RAM, hdd itp ...   Wysłane za pomocą aplikacji Mój iPhone X HardwareZone
Reply
#2

stam napisał: Czy muszę kupić nową kopię systemu Windows? Korzystanie z obudowy, pamięci RAM, hdd itp ... Wysłane za pomocą aplikacji Mój iPhone X HardwareZone jeśli Twoja istniejąca płyta główna może publikować posty, możesz spróbować zalogować się i pobrać klucz i użyć ich ponownie. po weryfikacji w microsoft, po prostu powiedz, że chcesz wymienić płytę główną.
Reply
#3

Co masz na myśli na płycie głównej? Bo ja też chcę, czy nie, jeśli postanowię uaktualnić moją płytę główną i procesor, czy będę mógł dostać kolejne okno OS
Reply
#4

gerker2009 napisał: Co masz na myśli na płycie głównej? Bo ja też chcę, czy nie, jeśli postanowię uaktualnić moją płytę główną i procesor, czy będę mógł dostać kolejne okno OS potrzeba.
Reply
#5

Isnt os jest zainstalowany na da sdd
Reply
#6

gerker2009 napisał: Czy system operacyjny nie jest zainstalowany na da sdd / hdd ??? Tak, wszystkie oprogramowanie, w tym os, są instalowane w napędach dyskowych, np. Ssd lub hdd. Ale licencja os jest związana z płytą główną, szczególnie z wersjami oem.
Reply
#7

gerker2009 napisał: Co masz na myśli na płycie głównej? Bo ja też chcę, czy nie, jeśli postanowię uaktualnić moją płytę główną i procesor, czy będę mógł dostać kolejne okno OS co mam na myśli przez post, to to, że jest w stanie włączyć się i dotrzeć do pulpitu. możesz ponownie użyć klucza produktu, pobierając go za pomocą programu. jednak jeśli go zgubiłeś, jedyną opcją jest zakup nowego.
Reply
#8

muddle napisał: Tak, wszystkie oprogramowanie, w tym os, są instalowane w napędach dyskowych, np. Ssd lub hdd. Ale licencja os jest związana z płytą główną, szczególnie z wersjami oem. Próbowałem używać tego samego klucza w innym systemie i jak na razie działa. gdy nie można go zatwierdzić, zostanie przekierowany do Microsoft. Wspomniałem, że zastąpiłem płytę główną jako wadliwą i działa dobrze.
Reply
#9

Ile kupić kopię systemu Windows 10? Wysłane za pomocą aplikacji Mój iPhone X HardwareZone
Reply
#10

System operacyjny jest niestety oznaczony na twojej płycie głównej. To zmienisz, wtedy będziesz potrzebować nowej licencji.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)