Rejestrator AverMedia EzRecorder 310 (ER310)
#1

Po prostu wszechstronny i dostępny DVR na dziś.   AverMedia ER310 jest przeznaczony dla każdego, kto chce zrobić przechwytywanie audiovideo po prostu zrobić, bez konieczności wydawania zbyt dużo pieniędzy lub wysiłku orki poprzez objętości podręczników użytkownika.         Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz              Co mówi AverMedia ... (kliknij, aby uzyskać więcej!)     Zacytować: Twój cyfrowy magnetowid       "EzRecorder 310 to cyfrowa nagrywarka wideo, która nagrywa i przechowuje programy telewizyjne, abyś mógł się nimi cieszyć w każdej chwili.To działa jak magnetowid, ale nie jest wymagana żadna taśma, zamiast tego wszystko jest przechowywane na twardym dysku dla łatwego odtwarzania wideo i zarządzania. jednak EzRecorder 310 automatycznie włącza urządzenie STB i nagrywa wideo w zaplanowanym czasie, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał spieszyć się z powrotem do swoich ulubionych programów. "     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz       Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Strona Guess AverMedia wymaga niewielkiej aktualizacji, wciąż odnoszącej się do cyfrowego magnetowidu, a nie do lepszego zrozumienia DVR dla dzisiejszej widowni. Dla czytelników nowego tysiąclecia magnetowid oznacza Video Cassette Recorder, archaiczny system, dla którego określenie "Cassette" teraz jeszcze bardziej tłumaczy ... no cóż.       ... ciąg dalszy nastąpi!
Reply
#2

Klauzula Hmm, myślę, że lepiej dodaj to zastrzeżenie do następnego ... modów btw, przejrzałem różne pod-fora i nie mogłem zdecydować, gdzie umieścić ten wątek. Nie pasuje on do obecnych istniejących kategorii Home Theater & Audiophiles - nie przeznaczone do HTPC, wyjaśnione w dalszej części wątku Kamery DV i edycja wideo - nie kamera, a jej główną funkcją nie jest edycja wideo Najbliższy wszechogarniający mecz nadal wydaje się być klinika sprzętu w końcu ... nie wahaj się przenieść go, jak trzeba.
Reply
#3

cechy Nagrywaj w 1080p Uważaj na swoją wygodę Automatyczne włączanie STB do nagrywania Koniec z reklamami Podekscytowania (sic!) W podróży ...
Reply
#4

Pamiętam ostatni raz w epoce pół-analogowej telewizji (jak w dalszym ciągu otrzymujesz te cyfrowe informacje, takie jak strony z tekstem telewizyjnym itp.), Identyfikator programu telewizyjnego jest mieszany z sygnałem, a magnetowid może identyfikować reklamy i wstrzymywać nagrywanie w oparciu o to. Funkcja, która nigdy nie była używana, ponieważ firmy nadawcze chcą, aby ludzie widzieli reklamę. Czy to nie prawda, YouTube?
Reply
#5

Specyfikacja Wkład: • HDMI (źródła cyfrowe np. STB, DVR, najnowsze kamery ręczne itp.) • Komponentowe wideo i audio L
Reply
#6

Lokalne wsparcie SG Sprawdź najnowsze oprogramowanie, tylko w zeszłym miesiącu specjalnie z lokalnym wsparciem Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz ...
Reply
#7

Tylko do 1080p
Reply
#8

con jest formatem nagrywania: MP4 (kodek: H.264, AAC) Hauppauge miał o wiele więcej formatów rec, takich jak .ts. mts ale potrzebujesz komputera nadal myślę o tym lub Hauppauge ... niektórzy ppl mówią, że Hauppauge zapewnia lepszą grafikę
Reply
#9

Unboxing Wyczyść opakowanie z pokazanymi szczegółami produktu Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz ...
Reply
#10

nie pozwalają na ponowne wpisanie .ts (co jest bardzo łatwe do edycji)
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)