#1

Cześć wszystkim,   Mam Asus RT AC87U i RT AC68U.   Obecnie 87U znajduje się w salonie podłączonym do M1 ONT za pośrednictwem zainstalowanego fabrycznie punktu łaty HDB (ONT znajduje się wewnątrz szafki ściennej, w której znajduje się punkt openNet i domowy panel elektryczny).   Ale z powyższym ustawieniem, trudno dostać przyzwoity bezprzewodowy w głównej sypialni. Kupiłem więc parę wtyczek domowych Sineoji PL1800. Jedna wtyczka znajduje się w salonie, w którym znajduje się 87U, a druga w sypialni dla dzieci. (Pomiędzy pokojem dziecięcym a pokojem dziennym znajduje się pokój do nauki, pokój dziecięcy znajduje się obok głównej sypialni).   Podłączyłem mój stary AC68U do pokoju dziecięcego jako AP. W ten sposób otrzymam połączenie bezprzewodowe w głównej sypialni. ALE, prędkość jest naprawdę zła.   Miejsce jest odnowione, nie mogę zhakować ścian i ułożyć kabli Cat 6. Moja głupota, żeby tego nie zauważyć podczas reno.   Jakieś dobre rekomendacje dla mnie do poprawy?   Odczyty PL1800 między pomieszczeniem mieszkalnym a pokojem dziecięcym wynoszą średnio 300-400 Mb / s. Bezprzewodowy tryb wzmacniacza @ 5ghz na AC68U to około 300 Mb / s.
Reply
#2

Może chcesz odłożyć plan piętra z rozmieszczeniem routera i punktów sieci LAN w całym domu.
Reply
#3

ruffruff napisał: Cześć wszystkim, Mam Asus RT AC87U i RT AC68U. Obecnie 87U znajduje się w salonie podłączonym do M1 ONT za pośrednictwem zainstalowanego fabrycznie punktu łaty HDB (ONT znajduje się wewnątrz szafki ściennej, w której znajduje się punkt openNet i domowy panel elektryczny). Ale z powyższym ustawieniem, trudno dostać przyzwoity bezprzewodowy w głównej sypialni. Kupiłem więc parę wtyczek domowych Sineoji PL1800. Jedna wtyczka znajduje się w salonie, w którym znajduje się 87U, a druga w sypialni dla dzieci. (Pomiędzy pokojem dziecięcym a pokojem dziennym znajduje się pokój do nauki, pokój dziecięcy znajduje się obok głównej sypialni). Podłączyłem mój stary AC68U do pokoju dziecięcego jako AP. W ten sposób otrzymam połączenie bezprzewodowe w głównej sypialni. ALE, prędkość jest naprawdę zła. Miejsce jest odnowione, nie mogę zhakować ścian i ułożyć kabli Cat 6. Moja głupota, żeby tego nie zauważyć podczas reno. Jakieś dobre rekomendacje dla mnie do poprawy? Odczyty PL1800 między pomieszczeniem mieszkalnym a pokojem dziecięcym wynoszą średnio 300-400 Mb / s. Bezprzewodowy tryb wzmacniacza @ 5ghz na AC68U wynosi około 300 + Mb / s. Zaczekaj ... Jestem zdezorientowany. Czy używasz AC68U w trybie AP lub trybie Repeater?
Reply
#4

ruffruff napisał: Cześć wszystkim, Mam Asus RT AC87U i RT AC68U. Obecnie 87U znajduje się w salonie podłączonym do M1 ONT za pośrednictwem zainstalowanego fabrycznie punktu łaty HDB (ONT znajduje się wewnątrz szafki ściennej, w której znajduje się punkt openNet i domowy panel elektryczny). Ale z powyższym ustawieniem, trudno dostać przyzwoity bezprzewodowy w głównej sypialni. Kupiłem więc parę wtyczek domowych Sineoji PL1800. Jedna wtyczka znajduje się w salonie, w którym znajduje się 87U, a druga w sypialni dla dzieci. (Pomiędzy pokojem dziecięcym a pokojem dziennym znajduje się pokój do nauki, pokój dziecięcy znajduje się obok głównej sypialni). Podłączyłem mój stary AC68U do pokoju dziecięcego jako AP. W ten sposób otrzymam połączenie bezprzewodowe w głównej sypialni. ALE, prędkość jest naprawdę zła. Miejsce jest odnowione, nie mogę zhakować ścian i ułożyć kabli Cat 6. Moja głupota, żeby tego nie zauważyć podczas reno. Jakieś dobre rekomendacje dla mnie do poprawy? Odczyty PL1800 między pomieszczeniem mieszkalnym a pokojem dziecięcym wynoszą średnio 300-400 Mb / s. Bezprzewodowy tryb wzmacniacza @ 5ghz na AC68U to około 300 Mb / s. PL1800 wynosił średnio około 200 - 400 w zależności od kondycji twojej linii energetycznej. Twój jest uważany za całkiem OK. Ustaw tryb 68u na AP, ale nie podłączaj swojego Ethernetu do portu WAN .. podłącz kabel do portu LAN (zwykle 4 port), aby uniknąć konfliktu IP z twoim 87u ..
Reply
#5

Łał!!! 300-400 Mb / s jest dobre ... moja przepustowość 5 GHz to tylko 200 Mb / s z przewodowym AP.
Reply
#6

xonix napisał: Zaczekaj ... Jestem zdezorientowany. Czy używasz AC68U w trybie AP lub trybie Repeater? Cześć, próbowałem obu trybów. Obecnie jest w trybie AP
Reply
#7

ho_kuku napisał: PL1800 wynosił średnio około 200 - 400 w zależności od kondycji twojej linii energetycznej. Twój jest uważany za całkiem OK. Ustaw tryb 68u na AP, ale nie podłączaj swojego Ethernetu do portu WAN .. podłącz kabel do portu LAN (zwykle 4 port), aby uniknąć konfliktu IP z twoim 87u .. Och ... Nigdy wcześniej o tym nie myślałem. Spróbuję podłączyć się do portu LAN i przetestować go. Dzięki.
Reply
#8

abstrax napisał: Łał!!! 300-400 Mb / s jest dobre ... moja przepustowość 5 GHz to tylko 200 Mb / s z przewodowym AP. Erm .. Bro, ta prędkość połączenia. Jeśli wykonam test prędkości, otrzymam 90 Mb / s pobierania podłączonego bezpośrednio do 87U przez AC wifi w salonie. Ale jeśli podłączę się do 68U w pokoju dziecięcym, jego prędkość pobierania wynosi tylko 30 Mb / s.
Reply
#9

ho_kuku napisał: Ustaw tryb 68u na AP, ale nie podłączaj swojego Ethernetu do portu WAN .. podłącz kabel do portu LAN (zwykle 4 port), aby uniknąć konfliktu IP z twoim 87u .. Robisz to tylko wtedy, gdy router nie ma możliwości ustawienia w trybie AP. ruffruff napisał: Och ... Nigdy wcześniej o tym nie myślałem. Spróbuję podłączyć się do portu LAN i przetestować go. Dzięki. Nawet nie przejmuj się swoją sprawą.
Reply
#10

tungsten2 napisał: Robisz to tylko wtedy, gdy router nie ma możliwości ustawienia w trybie AP. Nawet nie przejmuj się swoją sprawą. Widzę. Więc powinienem zostawić to w porcie WAN dla 68U? Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz To jest obecny układ. Green box to Fiber Point, w którym znajduje się terminal huawei. Istnieje łatka LAN, do której podłączony jest terminal huawei. Czerwone pole - tutaj znajduje się AC-87U. Punkt LAN jest fabrycznie wbudowany przez HDB i łączę go z portem WAN 87U. Port 1 i 2 jest podłączony do NAS, port 3 jest podłączony do przełącznika 8 portów, a port 4 jest podłączony do PL1800EP Niebieskie pole - Tutaj jest AC-68U w trybie AP. Port WAN jest podłączony do PL1800EP. Używam 1 SSID dla 2.4ghz i 1 SSID dla 5Ghz dla obu urządzeń.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)