Temperatura dysku twardego w Lian Li PC-O11D
#1

Mój hsgt deskstar nas 4TB w PC-O11D osiąga koklusz 55c na biegu jałowym. Jak wielu wie, PC-O11D jest konstrukcją dwukomorową i ma tam niewielki przepływ powietrza.   I jak mogę obniżyć temperaturę? Zastanawiasz się nad umieszczeniem wentylatora 60 mm, ale musisz znaleźć sposób na zainstalowanie go lub jakieś sugestie?   I wreszcie te własne PC-O11D, jaka jest tutaj temperatura dysku twardego?
Reply
#2

Tak, zmień na HDD, który nie jest nazywany HGST Deskstar.
Reply
#3

a także jego wspólne problemy z HGST NAS. możesz przeszukać wątek hwc. i całkiem sporo użytkowników powiedziało, że to samo.
Reply
#4

sad_xiaoxin napisał: Mój hsgt deskstar nas 4TB w PC-O11D osiąga koklusz 55c na biegu jałowym. Jak wielu wie, PC-O11D jest konstrukcją dwukomorową i ma tam niewielki przepływ powietrza. I jak mogę obniżyć temperaturę? Zastanawiasz się nad umieszczeniem wentylatora 60 mm, ale musisz znaleźć sposób na zainstalowanie go lub jakieś sugestie? I wreszcie te własne PC-O11D, jaka jest tutaj temperatura dysku twardego? Mój WD 1TB Black ma 34 stopnie Celsjusza w O11D
Reply
#5

Lol, jeśli twój temps 55deg C jest bardziej na stronie hdd, nie w tym przypadku. Ponieważ ten przypadek ma otwory wentylacyjne z tyłu. Nie, chyba że go zablokujesz.
Reply
#6

Zmień na ssd
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: a także jego wspólne problemy z HGST NAS. możesz przeszukać wątek hwc. i całkiem sporo użytkowników powiedziało, że to samo. Tak, wiem, że ta hgst jest gorętsza. W moim poprzednim przypadku p300, max wynosił tylko 47. royfrosty napisał: Lol, jeśli twój temps 55deg C jest bardziej na stronie hdd, nie w tym przypadku. Ponieważ ten przypadek ma otwory wentylacyjne z tyłu. Nie, chyba że go zablokujesz. Nic nie blokuje otworów wentylacyjnych z tyłu ani boku.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)