[Promo] Dodatki MSI do wykorzystania z wybranym MSI X
#1

Aktualizacja:   Zestawy słuchawkowe zostały w pełni wykorzystane. Mysz do gier MSI DS B1 zostanie w zamian zastąpiona.   Twoje zdrowie.   -----------------           Promocja zostanie wycofana do 1 października zakupy.   Szczegóły Redemmption:   MSI DS502 Zestaw słuchawkowy do gier: Z370 Gaming Pro Carbon AC Z370 Gaming pro Carbon     MSI DS B1 Interceptor Gaming Mouse: B350 Tomahawk Zaprawa B350M B350M Bazooka     Taśma LED MSI / Phanteks 400mm RGB: X370 Gaming Pro Carbon X370 Gaming Plus B250 Gaming Pro Carbon B250M Bazooka   Redemption @ # 02-32 Pielęgnacja i rozwiązanie PC.   * Dodatkowa kopia paragonu i nr seryjny wymagana jest etykieta wycięta z pudełka.     Wszystkie przedmioty są do wyczerpania zapasów! Promocja będzie działać, dopóki przedmioty nie zostaną wyczerpane.   (Jeśli pojawią się jakiekolwiek równoczesne promocje, nie będzie to miało wpływu)
Reply
#2

Czas w sam raz?
Reply
#3

Tak, zgadłem. Wszystko rzuca się i pozwala działać. Mam nadzieję, że pozwoli mu działać do końca lub coś podobnego.
Reply
#4

promocja ma zastosowanie tak długo, jak jest kupiona od jakichkolwiek sklepów w SLS?
Reply
#5

GOMlxA1 napisał: promocja ma zastosowanie tak długo, jak jest kupiona od jakichkolwiek sklepów w SLS? Tak, nawet jeśli lokalny dealer ma sklep internetowy na lazada
Reply
#6

Bumpz dla MSI ....
Reply
#7

Kupiłem twój Z370 węgla. Oczekiwanie na twoje akcje, aby uzyskać dostęp do pctheme w celu roszczenia. Potrzebujesz naklejki z numerem seryjnym, prawda?
Reply
#8

Tak, potrzebujesz numeru seryjnego. Wytnij etykietę. Przeprosiny za spóźnioną odpowiedź, czego nie było w mieście w zeszłym tygodniu.
Reply
#9

O mój. Sprawienie, by skok do Ryzen był bardziej atrakcyjny.
Reply
#10

Biang .. Tylko jeśli zaatakuję mój MSI B350M Mortar Arctic i Ryzen 5 1600 później ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)