[rekomendacje] Gdzie naprawić monitor?
#1

Cześć, czy ktoś zna dobre miejsce do naprawy monitora? Mam Samsunga SA850 27 ", który po prostu wyświetla wzorzec testowy" bez sygnału "i czuję, że jest zbyt nowy, by go po prostu odrzucić." Czy Nigel na SLS również poprawia ekrany?
Reply
#2

kojak137 napisał: Cześć, czy ktoś zna dobre miejsce do naprawy monitora? Mam Samsunga SA850 27 ", który po prostu wyświetla wzorzec testowy" bez sygnału "i czuję, że jest zbyt nowy, by go po prostu odrzucić." Czy Nigel na SLS również poprawia ekrany? Czy spróbuj zapytać wujków za wideo pro i schodzić po schodach, ale hor, monitor Fix jest znany z wycinania marchwi jeden hor. Czy przyniesiesz to do MSIA, aby znaleźć kogoś, kto naprawi, jeśli masz transport. Jeśli nie jest to własny eksperyment, spróbuj naprawić i zrób to sam. Zwykle żaden sygnał nie jest przyczyną problemów z płytą główną, więc zmiana płyty głównej powinna być w porządku riao. Dopóki jego martwe piksele lub uszkodzenie ekranu nie jest trudne, należy zmienić panel.
Reply
#3

jeśli nie ma wyświetlacza, może możesz spróbować podłączyć inny monitor lub zmienić na inny kabel lub przetestować na innym urządzeniu, które może obsługiwać wyjście. tak czy inaczej, aby potwierdzić, kiedy mówisz po prostu brak sygnału oznacza, że możesz zobaczyć światła na mocy, a także na wyświetlaczu pokazuje się brak sygnału w prawo?
Reply
#4

FlipGor napisał: Czy spróbuj zapytać wujków za wideo pro i schodzić po schodach, ale hor, monitor Fix jest znany z wycinania marchwi jeden hor. Czy przyniesiesz to do MSIA, aby znaleźć kogoś, kto naprawi, jeśli masz transport. Jeśli nie jest to własny eksperyment, spróbuj naprawić i zrób to sam. Zwykle żaden sygnał nie jest przyczyną problemów z płytą główną, więc zmiana płyty głównej powinna być w porządku riao. Dopóki jego martwe piksele lub uszkodzenie ekranu nie jest trudne, należy zmienić panel. po drugie, w SG fix monitor jest posiekać u gao gao wan. Czasami wystarczy wydać 50 USD lub mniej, ale musisz zapłacić 3 cyfry
Reply
#5

Tak, panel wydaje się być w porządku, nie ma martwych pikseli itp. Próbowałem z diff comp, diff input i cable. Brak sygnału to to, co monitor zwykle uruchamia, gdy nic się nie łączy, pętla z różnymi kolorami i wzorcami testowymi. Jest przyzwoity ekran inaczej, więc chcę spróbować go naprawić. Przynajmniej mogę zrzucić na to kilkaset, było to 1000 $ nowe cztery lata temu. Czy ktokolwiek z was ma pojęcie, ile może zastąpić płyta główna?
Reply
#6

Dziwne. W jaki sposób monitor może losowo przejść do trybu testu testowego. Czy chcesz zrobić krótki filmik i przesłać go do YouTube, aby zobaczyć? Możesz sprawdzić podręczniki, aby zobaczyć stronę rozwiązywania problemów, aby znaleźć sposób, aby to zatrzymać?
Reply
#7

Ceny płyt głównych są bezpłatne dla wszystkich. Możesz wypróbować eBay lub taobao na płycie głównej do swojego konkretnego modelu
Reply
#8

kojak137 napisał: Tak, panel wydaje się być w porządku, nie ma martwych pikseli itp. Próbowałem z diff comp, diff input i cable. Brak sygnału to to, co monitor zwykle uruchamia, gdy nic się nie łączy, pętla z różnymi kolorami i wzorcami testowymi. Jest przyzwoity ekran inaczej, więc chcę spróbować go naprawić. Przynajmniej mogę zrzucić na to kilkaset, było to 1000 $ nowe cztery lata temu. Czy ktokolwiek z was ma pojęcie, ile może zastąpić płyta główna? Spróbuj zawęzić problem, aby ustalić, jaki jest rzeczywisty problem. 1) Włącz zasilanie monitora kablem sygnałowym podłączonym do komputera przed włączeniem systemu 2) Włącz komputer 3) Odłącz kabel sygnałowy po stronie ekranu LCD, a nie od karty graficznej. 4) Jeśli zobaczysz pływający prostokąt z kablem Check Signal (Digital) z 3 czerwonymi zielonymi i niebieskimi kwadratami bez zniekształceń lub brakującego słowa, ekran LCD prawdopodobnie nie będzie wadliwy. Jeśli 4) jest prawdziwe, spróbuj użyć kabla VGA D15. Monitory Samsunga mają problem z obwodami cyfrowymi, widziałem nie mniej niż 10 jednostek z tym samym problemem. Chociaż rozdzielczość VGA D15 nie może obsłużyć natywnej rozdzielczości monitora, robi to, aby zawęzić problem. Naprawiłem S23B350 z tym samym problemem 2 lata temu, monitor nadal używa w moim biurze.
Reply
#9

FlipGor napisał: Ceny płyt głównych są bezpłatne dla wszystkich. Możesz wypróbować eBay lub taobao na płycie głównej do swojego konkretnego modelu To nie jest takie proste, ponieważ sam sprawdzamy model. Potrzebujesz poprawnej wersji PCB / obwodów, a nie po prostu kupujesz dowolną płytkę logiczną do wymiany bez dopasowania wersji.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)