Zainstaluj istniejące okno 10 na nowym komputerze
#1

Cześć chłopaki, mój obecny komputer ma okno 10 wcześniej uaktualnione z Windows 8 .. Czy mogę wykonać kopię zapasową okna 10 na dysku USB, a następnie zainstalować na moim nowym komputerze?
Reply
#2

Potrzebujesz narzędzia takiego jak Jellybean, aby wyodrębnić klucz Win 10 z bieżącego komputera, aby zainstalować na nowej instalacji. Ale może nie być w stanie aktywować.
Reply
#3

Nie wiesz też ... komukolwiek, kto może pomóc? Chciałbym też wiedzieć
Reply
#4

Widziałem ten https://win10faq.com/move-your-windo...-new-computer/ wydaje się cicho kilka rzeczy do zrobienia i nie wiem, czy to działa lol
Reply
#5

do usb? hmm Znam jakieś narzędzie do klonowania, które może sklonować formularz hdd do hdd / ssd lub na odwrót. to pozwoli Ci zaoszczędzić kłopotów z ponowną instalacją Win 8 i zaktualizować, aby ponownie wygrać 10. przez usb istnieją dwa komercyjne oprogramowanie, które może spełnić twoje wymagania (powrót do usb hdd) Powrót / Odzyskiwanie Asemei i nowe oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych aoimei. Acronis nie obsługuje klonowania USB. google do klonowania systemu operacyjnego, a otrzymasz wiele filmów i samouczków "krok po kroku"
Reply
#6

W przypadku nowego komputera zdecydowanie zalecamy zainstalowanie nowej kopii systemu Windows 10. Upewnij się, że poprzednie okna 10 zostały zalogowane przy użyciu konta systemu Windows. Zrób to samo, co nowa instalacja, a klawisz zostanie aktywowany.
Reply
#7

jtjt00 napisał: Potrzebujesz narzędzia takiego jak Jellybean, aby wyodrębnić klucz Win 10 z bieżącego komputera, aby zainstalować na nowej instalacji. Ale może nie być w stanie aktywować. Klucz cyfrowy Win 10 (z wcześniejszej aktualizacji Windows) jest ogólny.
Reply
#8

-Synchronicity- napisał: W przypadku nowego komputera zdecydowanie zalecamy zainstalowanie nowej kopii systemu Windows 10. Upewnij się, że poprzednie okna 10 zostały zalogowane przy użyciu konta systemu Windows. Zrób to samo, co nowa instalacja, a klawisz zostanie aktywowany. Jak zrobić świeżą kopię? Nie mam okna 10 cd po prostu okno 8, kiedy uaktualniłem. Okno 8 poprzednio.
Reply
#9

zacky1223 napisał: Jak zrobić świeżą kopię? Nie mam okna 10 cd po prostu okno 8, kiedy uaktualniłem. Okno 8 poprzednio. Pobierz win10 z narzędzia Microsoft Media Creation. Spal się na USb i zainstaluj za pomocą bootowania na bios.
Reply
#10

Pobierz oprogramowanie windows 10 iso z oprogramowaniem rufus i utwórz bootowalne instalacyjne napędy USB systemu Windows 10. Zainstaluj z nią świeżą kopię Windows 10.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)