Dlink DAP-1620 (powinienem używać jako przedłużacz Wifi lub przewodowy punkt dostępow
#1

cześć   Właśnie kupiłem powyższe od pretendenta. Ma również podwójny pasmo, 2,4 GHz i 5 GHz Może być używany jako przedłużacz wifi lub przewodowy punkt dostępu. Którego powinienem użyć?   Korzystam z szerokopasmowego łącza internetowego Singtel 1 GHz.   Pion
Reply
#2

Jeśli miejsce, które chcesz umieścić, ma połączenie przewodowe z głównym routerem, to przewodowy punkt dostępowy jest lepszy.
Reply
#3

[QUOTE = Ah-Pin-Kor; 99760737] Jeśli miejsce, które chcesz umieścić, ma połączenie przewodowe z głównym routerem, to przewodowy punkt dostępowy jest lepszy.
Reply
#4

bobaccord napisał: Podłączyłem kabel rj45 z routera na drugi koniec mojego domu. Jednak zostało to zrobione prawie 10 lat temu, a kabel nie jest kotem. 6 lub 5,5. Stąd jestem niechętny do użycia jako AP. Teraz używam jako przedłużacza. Nieźle. Jaka jest dotychczasowa wydajność?
Reply
#5

Nie mogę znaleźć żadnych informacji na stronie SG, oto co na ich stronie w USA ... mam nadzieję, że pomoże: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#8

AshSim napisał: Jaka jest dotychczasowa wydajność? Do tej pory, używając jako wzmacniacza, mam 2 zielone paski (na 3) w DAP-1620 .. a sygnał i prędkość są dobre .. Kilka razy widziałem 3 pełne zielone paski. Muszę też powiedzieć, że używanie jako wzmacniacza Wi-Fi nie ma wyraźnego widoku ścieżki do mojego routera. Właściwie sygnał routera pochodzi z okien mojego balkonu, na otwartą przestrzeń i wchodzi do moich okien masterrm Pion
Reply
#9

bobaccord napisał: Do tej pory, używając jako wzmacniacza, mam 2 zielone paski (na 3) w DAP-1620 .. a sygnał i prędkość są dobre .. Kilka razy widziałem 3 pełne zielone paski. Muszę też powiedzieć, że używanie jako wzmacniacza Wi-Fi nie ma wyraźnego widoku ścieżki do mojego routera. Właściwie sygnał routera pochodzi z okien mojego balkonu, na otwartą przestrzeń i wchodzi do moich okien masterrm Pion ciekawy, skąd wiesz, jak płynie sygnał?
Reply
#10

chengsun napisał: ciekawy, skąd wiesz, jak płynie sygnał? Po pierwsze, korzystam z aplikacji dlink w mojej notatce 4, aby skonfigurować wzmacniacz do odbierania sygnału Wi-Fi routera. Przy okazji nazwy SSID wzmacniacza używam nazwy sieci innej niż router. Po tym, jak umieściłem przedłużacz w bieżącej wyznaczonej lokalizacji, a następnie zmienię moje WiFi w Note 4, aby zalogować się do nazwy sieciowej wzmacniacza .. bingo .. mogę surfować po Internecie. .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)