Problem z routerem: Asus RT56U
#1

Problem z routerem: Asus RT56U
Reply
#2

Sprawdź punkt końcowy modemu / światłowodu / kabla, aby sprawdzić, czy w ogóle jest internet. Podłącz go do laptopa bezpośrednio za pomocą kabla rj45.
Reply
#3

Czy możesz pokazać, czy użytkownik jest zalogowany? a następnie, co włączają światła? nareszcie sprawdzisz, czy masz włączone światła?
Reply
#4

Nie ma internetu, jak wifi było idealnie w porządku, zanim zresetowałem fabrycznie router na stronie routera. Spróbuję podłączyć laptopa do modemu przez sieć LAN, aby potwierdzić to później, kiedy wrócę do domu. ISP to M1. Router jest jak 2yr + stary.
Reply
#5

Ok, próbował bezpośrednio podłączyć laptopa do ont, a tam jest internet. I próbował ont -> powerline adapter -> powerline adapter w pokoju -> PC, jest internet! Streaming EPL teraz. Tylko jeśli przejdzie przez porty 1-4 routera, nie ma internetu. Jeśli tak naprawdę jest problem z routerem, wszelkie zalecenia dotyczące routera zastępczego, którego mogę użyć, nie kosztują bomby. Przy okazji planuję włókno 300mbps.
Reply
#6

Może możesz obniżyć dla rmy? Ponieważ to tylko 2 lata. Ale jeśli nadal chcesz kupić nowy, jaki jest twój budżet?
Reply
#7

Xethos napisał: Ok, próbował bezpośrednio podłączyć laptopa do ont, a tam jest internet. I próbował ont -> powerline adapter -> powerline adapter w pokoju -> PC, jest internet! Streaming EPL teraz. Tylko jeśli przejdzie przez porty 1-4 routera, nie ma internetu. Jeśli tak naprawdę jest problem z routerem, wszelkie zalecenia dotyczące routera zastępczego, którego mogę użyć, nie kosztują bomby. Przy okazji planuję włókno 300mbps. Może wziąć pod uwagę Xiaomi Mi Router 3, kosztujący około 50 SGD. Aplikacja Mi Max HardwareZone Forums
Reply
#8

i1magic napisał: Może wziąć pod uwagę Xiaomi Mi Router 3, kosztujący około 50 SGD. Ten ma tylko 100Mbps WAN
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)