Problem Asus RT-N56U 5GHz
#1

Cześć,   Niedawno kupiłem ten router, aby zastąpić router Mio. Połączenie jest w porządku i można je podłączyć w stanie domyślnym i niezabezpieczonym.   Jednak nie mogę połączyć się ani wykryć 5 GHz po zabezpieczeniu hasłem mojego połączenia. Próbowałem już ze wszystkimi typami zabezpieczeń, a wynik jest taki sam. Mogę się połączyć tylko wtedy, gdy ponownie ustawię połączenie z jego stanem domyślnym. Proszę o poradę. Jestem na oprogramowaniu 3.0.0.4.342   Mogę połączyć się dobrze z moim macbookiem i Handphonem.
Reply
#2

WiLsOnLiAo napisał: Cześć, Niedawno kupiłem ten router, aby zastąpić router Mio. Połączenie jest w porządku i można je podłączyć w stanie domyślnym i niezabezpieczonym. Jednak nie mogę połączyć się ani wykryć 5 GHz po zabezpieczeniu hasłem mojego połączenia. Próbowałem już ze wszystkimi typami zabezpieczeń, a wynik jest taki sam. Mogę się połączyć tylko wtedy, gdy ponownie ustawię połączenie z jego stanem domyślnym. Proszę o poradę. Jestem na oprogramowaniu 3.0.0.4.342 Mogę połączyć się dobrze z moim macbookiem i Handphonem. Twoje pytanie jest niejednoznaczne, wspomniałeś, że nie możesz wykryć / połączyć zabezpieczonego połączenia 5 GHz i możesz połączyć grzywnę z macbookiem i handphonem. Czy to problem użytkownika, czy naprawdę wadliwy router?
Reply
#3

Właśnie to chcę wiedzieć. Tak jak wspomniałem, mogę połączyć się z routerem w stanie domyślnym i niezabezpieczonym. Nie ma problemu. Problem zaczyna się, gdy zabezpieczyłem swoje połączenie hasłem. Teraz mój komputer nie może już wykryć połączenia 5Ghz. Nie może nawet zmienić ustawień z powrotem na domyślny. Muszę zresetować połączenie za pomocą interfejsu internetowego. Mój macbook i handphone nie mają tego problemu. Mój most linkysys wes610n również ma ten sam problem. Zresetuj połączenie, możesz wykryć 5Ghz. Po skonfigurowaniu zabezpieczeń nie można już ich wykryć. Chcę znaleźć problem, ponieważ router nie jest tani i kupiłem go dokładnie dla podwójnego pasma. Jeśli jest to problem użytkownika, przynajmniej wiem, że router nie jest uszkodzony. Nie jestem zadowolony z technologii, więc przepraszam, jeśli zabrzmi to bardzo niejasno. Jakie informacje należy podać, aby były jaśniejsze?
Reply
#4

WiLsOnLiAo napisał: Właśnie to chcę wiedzieć. Tak jak wspomniałem, mogę połączyć się z routerem w stanie domyślnym i niezabezpieczonym. Nie ma problemu. Problem zaczyna się, gdy zabezpieczyłem swoje połączenie hasłem. Teraz mój komputer nie może już wykryć połączenia 5Ghz. Nie może nawet zmienić ustawień z powrotem na domyślny. Muszę zresetować połączenie za pomocą interfejsu internetowego. Mój macbook i handphone nie mają tego problemu. Mój most linkysys wes610n również ma ten sam problem. Zresetuj połączenie, możesz wykryć 5Ghz. Po skonfigurowaniu zabezpieczeń nie można już ich wykryć. Chcę znaleźć problem, ponieważ router nie jest tani i kupiłem go dokładnie dla podwójnego pasma. Jeśli jest to problem użytkownika, przynajmniej wiem, że router nie jest uszkodzony. Nie jestem zadowolony z technologii, więc przepraszam, jeśli zabrzmi to bardzo niejasno. Jakie informacje należy podać, aby były jaśniejsze? Spróbuj zmienić kanał routera na 149 i 40 Hz. daj mi znać, jeśli to działa?
Reply
#5

Nie mam kanału 149, więc poszedłem do przodu i użyłem następnego najwyższego ustawienia, którym jest kanał 48 i zadziałało! Teraz mogę połączyć się z 5Ghz i mój most linksys też działa! Jedno pytanie. Ponieważ kanał jest ustawiony na 48, a nie na auto, czy nie będzie "tak zoptymalizowany", ponieważ nie zmieni się na "najlepszy" kanał z najmniejszym szumem?
Reply
#6

WiLsOnLiAo napisał: Nie mam kanału 149, więc poszedłem do przodu i użyłem następnego najwyższego ustawienia, którym jest kanał 48 i zadziałało! Teraz mogę połączyć się z 5Ghz i mój most linksys też działa! Jedno pytanie. Ponieważ kanał jest ustawiony na 48, a nie na auto, czy nie będzie "tak zoptymalizowany", ponieważ nie zmieni się na "najlepszy" kanał z najmniejszym szumem? w rzeczywistości ustawiłem również 5GHz na kanał 48 i 40 Hz, rozwiązałem moje połączenie 5Ghz na telefonie komórkowym S3.
Reply
#7

Czy ten router działa dobrze w sieci SH MOL? Masz pomysł na rrp?
Reply
#8

było tak dawno, ponieważ ostatnie kilka firmware zabiło transmisję w paśmie 5Gz, wciąż nie rozwiązując go? czas na zrzucenie ich produktów Liao .... wydać aktualizację, która nukeuje ich funkcję własnego produktu, a następnie średnicę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)