Plan Mio z włókna ?
#1

Cześć chłopaki   Jestem obecnie na Singtel Mio planu (10 Mbps szerokopasmowych + nieograniczonej linii telefonicznej + iFlexi dom Value) i płacąc 93 $ miesięcznie. Mój kontrakt jest ze względu na 12 -miesięcznego przedłużenia , a obecnie rozważa odnowienie dostać nowy KM lub uaktualnienie do błonnika , ponieważ istnieją 3-5 urządzenia korzystające z wifi.   Czy istnieje plan włókna Singtel które pochodzą z Mio planu wiązki ? Mio TV ssie na litość boską .   Dzięki!
Reply
#2

Erwin Rommel napisał: Cześć chłopaki Jestem obecnie na Singtel Mio planu (10 Mbps szerokopasmowych + nieograniczonej linii telefonicznej + iFlexi dom Value) i płacąc 93 $ miesięcznie. Mój kontrakt jest ze względu na 12 -miesięcznego przedłużenia , a obecnie rozważa odnowienie dostać nowy KM lub uaktualnienie do błonnika , ponieważ istnieją 3-5 urządzenia korzystające z wifi. Czy istnieje plan włókna Singtel które pochodzą z Mio planu wiązki ? Mio TV ssie na litość boską . Dzięki! Przeglądaj plany domu Lor .. Ale trzeba zapłacić opłatę za aktywację i instalację .
Reply
#3

Właśnie również błonnik mio . Mio Tv wydaje się bardziej stabilna i ładuje szybciej na włókno w przeciwieństwie do ADSL. Router tempo nie dają dobre wifi ale można zastąpić go jak widać na tym forum
Reply
#4

kerplunk230481 napisał: Właśnie również błonnik mio . MioTv wydaje się bardziej stabilna i ładuje się szybciej na włóknie jak sprzeciwiać się do ADSL. Router tempo nie dają dobre wifi ale można zastąpić go jak widać na tym forum Problem polega na tym TV Mio bani. Mam abonament rok wcześniej oraz inne niż piłka nożna EPL , nie mogę nawet być jedno, aby oglądać inne kanały , jak ze względu na programy miernych .
Reply
#5

Zgoda. Ale co zrobić .. Chcesz oglądać piłkę nożną , więc Kena zakładnikiem . Chciał poczekać Starhub aby wrócić EPL ale wtedy nie mogę się doczekać Liao tak LL ..
Reply
#6

kerplunk230481 napisał: ... Router tempo nie dają dobre wifi ... Nie zgadzam się ... mój PACE daje mi najlepszą bezprzewodowej prędkości 88 Mbps pobrania w mojej sypialni . Niska prędkość może być spowodowane innymi przyczynami niż routerze .
Reply
#7

Niestety, porwać wątek na chwilę .... Jestem na 6Mbps Mio domu zbyt i myślenie o wyjeździe błonnika. Każdy pomysł , jeśli zwrotnicowe, żadnych problemów z istniejącymi NAS (Mam 3, Dlink 323 , mybookworld i mybookliveduo ) graczy , plus 2 ACRyan ... są wtyczki i odtwarzane bez wchodzenia w głąb reconfig menu po przełączeniu na światłowód ? Becos naprawdę przestraszony i donno co zrobić, jeśli wszystkie NAS nie mogą być wykryte przez sieć włókien .... również wtedy, gdy punkt zakończenia włókien jest w pobliżu głównej bramy ale chodzi o tv jest daleko i nie jest możliwe ustalenie linii , by w domu podłączyć działać jako pomost między punktu końcowego i punktu telewizora bez większych degradacji ? Moi 6Mbps bani, jeśli 100Mbps degradacji włókien do 50Mbps nadal dobre prawo ?
Reply
#8

Do tej pory jest jakiś sposób, aby uniknąć płacenia zarówno open- net montaż i instalację włókna ? Zarówno koszt ponad 300 $ !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)