Którą kartę graficzną kupić w Y2018
#1

Którą kartę graficzną kupić w Y2018
Reply
#2

Forsa pod Gainwardem w prawo
Reply
#3

Marka Forsa jest produkowana przez GIL. Geniman International Limited (GIL) jako wiodący grafik w elektronice OEM i ODM, aplikacja do gier, rozwiązanie graficzne, z przyjemnością ogłaszamy, że naszym celem jest sprostanie wyzwaniom związanym z tym nowym okresem ulepszania graficznego poprzez reagowanie na zmieniające się potrzeby naszej klienci. Aby osiągnąć ten cel, dokonaliśmy globalnych inwestycji w Zasięg i Rozwój oraz spełniając globalną sieć producentów OEM i ODM, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. GIL, założony w 1998 r., Odnotowuje roczny dochód w wysokości 80 milionów USD, a ponad 800 pracowników działa w Hongkongu, Shenzhen i Dongguan w regionie Chin. http:
Reply
#4

Fajna nić. Teraz potrzebujemy tylko "Który CPU kupić 2006" Nie czekaj ... to rozpocznie nową wojnę (> ...>
Reply
#5

niech ktoś rozpocznie ten wątek. Czy chcesz być tą osobą?
Reply
#6

fajny człowiek po prostu porzuć mój 6200 za drugie rozdanie 6600gt
Reply
#7

LongWei napisał: fajny człowiek po prostu porzuć mój 6200 za drugie rozdanie 6600gt Model 6600GT to najlepszy stosunek wydajności do kosztów, szczególnie w przypadku modeli 2-głosowych.
Reply
#8

Doskonała nitka !! Jasne cięcia, sugestie "przyziemne", najlepsze ceny / sklep i dostępność. Z pewnością jesteśmy rozpieszczani waszym wysiłkiem Miej nadzieję, że podobny wątek combo / płyty głównej pojawi się w podobnym formacie i celu. Są zdecydowanie pomocne. Świetna robota i utrzymuj ją ...
Reply
#9

tornedo napisał: Doskonała nitka !! Jasne cięcia, sugestie "przyziemne", najlepsze ceny / sklep i dostępność. Z pewnością jesteśmy rozpieszczani waszym wysiłkiem Miej nadzieję, że podobny wątek combo / płyty głównej pojawi się w podobnym formacie i celu. Są zdecydowanie pomocne. Świetna robota i utrzymuj ją ... Dziękuję Ci. Zyskałem pokaźną część opinii i krytyki po drodze, co pomogło mi zaktualizować informacje i być na bieżąco. Nie planuję zrobić procesora i płyty głównej, ponieważ utrzymanie tego wątku jest już ciężką pracą. Mam nadzieję, że ktoś inny może wykonać to zadanie.
Reply
#10

tenyawph napisał: niech ktoś rozpocznie ten wątek. Czy chcesz być tą osobą? Lepiej go nie mieć. Szanse na to, że staną w płomieniach w ciągu 2 dni są bardzo PRAWDZIWE. (-_- lll
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)