Jak polepszyć
#1

Cześć chłopaki,   Zostaję w kondygnacji EM 2, mój router singtel dla wifi jest na pierwszej kondygnacji i na jednym końcu, podczas gdy pokój, do którego próbuję rozszerzyć zasięg wifi, znajduje się na 2 piętrze i na drugim końcu domu .   Jakie są moje opcje rozszerzenia zasięgu Wi-Fi?   Szukam prędkości i zasięgu. Używanie laptopa do lekkich gier.
Reply
#2

Cześć Tornesoul, Możesz rozważyć następujące opcje: - 1) Wzmacniacz. Odbiera sygnał z routera, a następnie rozszerza zasięg Wi-Fi. Uwaga: Zmniejsza przepustowość w rozszerzonym zakresie 2) Punkt dostępu Przeciągnij kabel LAN z routera na drugie piętro, a następnie podłącz go do punktu dostępowego lub innego routera. Uwaga: Lepsze pod względem szybkości działania, ale ciągnięcie kabli może wyglądać nieładnie, trunking może być kosztowny Dziękuję Ci.
Reply
#3

Też mam ten sam problem co Tornesoul. Curreently im przy użyciu routera Starhub .. czy mogę połączyć dwa komputery z tym samym routerem za pomocą kabla LAN?
Reply
#4

Za routerem znajdują się 4 porty Ethernet umożliwiające podłączenie 4 komputerów
Reply
#5

tansc81 napisał: Też mam ten sam problem co Tornesoul. Curreently im przy użyciu routera Starhub .. czy mogę połączyć dwa komputery z tym samym routerem za pomocą kabla LAN? tak, możesz!! spróbuj z laptopem 1 ...
Reply
#6

Spróbuj przenieść router do centralnej lokalizacji na pierwszym piętrze
Reply
#7

Alvinalvintan napisał: Cześć Tornesoul, Możesz rozważyć następujące opcje: - 1) Wzmacniacz. Odbiera sygnał z routera, a następnie rozszerza zasięg Wi-Fi. Uwaga: Zmniejsza przepustowość w rozszerzonym zakresie 2) Punkt dostępu Przeciągnij kabel LAN z routera na drugie piętro, a następnie podłącz go do punktu dostępowego lub innego routera. Uwaga: Lepsze pod względem szybkości działania, ale ciągnięcie kabli może wyglądać nieładnie, trunking może być kosztowny Dziękuję Ci. Doceń odpowiedź! Opcja 1 zdecydowanie wydaje się łatwiejsza. Czy po prostu podłączam go do gniazdka elektrycznego w centralnej lokalizacji między routerem a komputerem? Ile kosztuje przeciętny przekaźnik? Sim lim? Czy ktoś1 używa wzmacniaka i może odczuć zmniejszenie przepustowości o połowę?
Reply
#8

W HWZ był artykuł na temat AMPED Wireless WIFI Range Extender. http: // http: //www.hardwarezone.com.sg/tech-news-amped-wireless-new-re1750a-wi-fi-range-extender-provides-12000-sq-ft-wi-f-coverage Możesz to sprawdzić. Oto link do zakupu, jeśli jesteś zainteresowany. http://stage.ampedwireless.com/products/re1750a.html
Reply
#9

Pass-Thru Powerline z WIFI (5 GHz - możliwość penetracji ścian) Nie jest to wzmacniacz sygnału ani wzmacniacz sygnału wizyjnego. Tylko urządzenie sieciowe typu pass-through. Klonowanie głównego routera WiFi SSD
Reply
#10

Cześć Tornesoul, Nie jestem ekspertem w zakresie networkingu, ale po to, aby udostępnić moją konfigurację dla EM. Router Asus w pokoju 2 poziomowym w pobliżu schodów (ściana najbliżej schodów). Zaskakująco, zasięg wifi jest dla mnie wystarczająco dobry.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)