Dymu i oparów z komputera
#1

Poszedł wziąć kubek napoje na kilka minut . cały pokój klimatyzacja pachnie spalania tworzyw sztucznych . wyłącz przełącznik .... po obejrzeniu grill dym z mojego podwozia.   Podejrzewam swój PSU . Ja używam Corsair AX1200 . Daj mu zapach .... tak ... coś spalone w środku.   po prostu zastanawiam się , czy jest możliwe , aby naprawić lub wymienić spalone kondensatorach czy co? Liddat wyrzucić ... abit zmarnowane reh .   miałaś go otworzyć .... dun próbuj włączyć ponownie. Wielki pożar w dalszej środku nocy .
Reply
#2

Wyślij do serwisowania Loh .
Reply
#3

jeśli jeszcze na gwarancji wysłać RMA ... jeśli nie to po prostu wyrzucić i kupić nowy
Reply
#4

Żartujesz, prawda? Użyj zasilacza ponownie i ryzykujesz zabijając żadnych elementów , które przetrwały z grilla .
Reply
#5

Tak. RMA , jeżeli w ramach gwarancji , inaczej zacząć szukać nowego pliku.
Reply
#6

Nie pilny den wysłać do serwisu , jeśli pilne znaleźć przyjaciela na części zasilacza. Albo kupić 2nd rękę , albo kupić nowy , po RMA zakończeniu powrócić do ur przyjaciela. sprzedać innym 2nd hand PSU lub ur nowego PSU U dun chcesz zachować jako zapas . BTW u należy ugotować coś , gdy ogień wychodzi Tylko żartowałem na ostatniej części
Reply
#7

PSU eksploduje? Idź sprawdzić mobo / CPU / RAM / uszkodzenie dysku twardego lub nie .
Reply
#8

Corsair QC tak źle meh , AX1200 kilka
Reply
#9

Używasz AX1200 na platformę po prawej stronie ? Jeśli tak , to naprawdę ROFL . W każdym razie, to RMA . Zastąpią oni dla ciebie.
Reply
#10

Prawdopodobnie trolling . To raczej mało prawdopodobne, ktoś użyje Corsair AX1200 z Core 2 Duo systemu . Biegnę mój E8400 platformę off PSU 220W .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)