Potrzebujesz pomocy: Konfigurowanie DLINK DIR-868L jako routera VPN
#1

cześć Niedawno otrzymałem kontrakt z Starhub i próbuję użyć dostarczonego routera jako routera VPN, aby móc oglądać Netflix na AppleTV.   Korzystam z usługi HideMyAss VPN. Do tej pory postępowałem zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie PPTP:   https:
Reply
#2

z jakiego oprogramowania korzystasz?
Reply
#3

Cześć, zespół HMA rozwiązał problem za pomocą przeglądarki Team Viewer. Powiedzieli, że serwer jest przeładowany i po prostu muszę ciągle się spieszyć. Zasadniczo z mojego zrozumienia, kroki były poprawne.
Reply
#4

wainizm napisał: Cześć, zespół HMA rozwiązał problem za pomocą przeglądarki Team Viewer. Powiedzieli, że serwer jest przeładowany i po prostu muszę ciągle się spieszyć. Zasadniczo z mojego zrozumienia, kroki były poprawne. Jak znaleźć prędkość i usługę, gdy już ją uruchomiłeś?
Reply
#5

Ta odpowiedź na forum D-Link mówi, że ten router "nie może działać jako autonomiczny serwer VPN, ma tylko funkcję przekazywania przez VPN" answer.dlink.com/answers/1770-en_us/product/US129541/dir-868l-questions-answers/questions.htm Czy informacje na stronie D-Link są stare, niepoprawne lub czy korzystasz z niestandardowego oprogramowania układowego? Dzięki.
Reply
#6

lightlike napisał: Ta odpowiedź na forum D-Link mówi, że ten router "nie może działać jako autonomiczny serwer VPN, ma tylko funkcję przekazywania przez VPN" answer.dlink.com/answers/1770-en_us/product/US129541/dir-868l-questions-answers/questions.htm Czy informacje na stronie D-Link są stare, niepoprawne lub czy korzystasz z niestandardowego oprogramowania układowego? Dzięki. Instrukcja D-Link jest nadal poprawna. Nie musisz uruchamiać serwera VPN na routerze, aby łączyć się z HMA lub innymi dostawcami VPN. Wystarczy uruchomić klienta VPN. Serwer przeciążony powyżej odnosi się do serwera HMA VPN.
Reply
#7

Ach, moje nieporozumienie. CHCĘ uruchomić klienta VPN na routerze, aby móc podłączyć Smart TV do usług wideo na żądanie (Hulu, BBC Iplayer itp.), Które dyskryminują poprzez geolokalizację IP. W konfiguracji, którą chcę uruchomić, nie ma komputera. Czy ktoś wie, że to możliwe? Dzięki.
Reply
#8

lightlike napisał: Ach, moje nieporozumienie. CHCĘ uruchomić klienta VPN na routerze, aby móc podłączyć Smart TV do usług wideo na żądanie (Hulu, BBC Iplayer itp.), Które dyskryminują poprzez geolokalizację IP. W konfiguracji, którą chcę uruchomić, nie ma komputera. Czy ktoś wie, że to możliwe? Dzięki. Z pewnością jest to możliwe - właśnie to robi TS!
Reply
#9

trueimage napisał: Z pewnością jest to możliwe - właśnie to robi TS! Jak skonfigurować niektóre adresy IP, aby uzyskać dostęp przez VPN i inne adresy IP, aby ominąć VPN w D-Link? Chciałbym tylko, żeby mój Apple TV używał HMA, ale nie innych urządzeń. Proszę doradź.
Reply
#10

yapsf73 napisał: Jak skonfigurować niektóre adresy IP, aby uzyskać dostęp przez VPN i inne adresy IP, aby ominąć VPN w D-Link? Chciałbym tylko, żeby mój Apple TV używał HMA, ale nie innych urządzeń. Proszę doradź. Nie myśl, że możesz to zrobić dzięki oprogramowaniu magazynowemu. Potrzebujesz oprogramowania firmowego, takiego jak dd-wrt.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)