Pomóż 2WIRE D-LINK BRIDGE
#1

Niedawno zmieniłem usługodawcę internetowego.   Mam teraz 2routers: - Stary router (2WIRE 2701HGV-E) - Nowy router (D-LINK DVG-N5402SP)   Oto problem: Wciąż używam mojego starego routera do mojej linii telefonicznej i używam mojego nowego dla połączenia światłowodowego o przepustowości 100 Mb / s. Ale mój stary nadal ma włączone funkcje routingu, nawet po tym, jak odłączę od niego kable internetowe. Internet jest teraz czerwonym światłem. Wierzę, że to powoduje problemy z moim nowym routerem, bo moje połączenia bezprzewodowe osiągają tylko 15 Mb / s (zamiast 100 Mb / s). Wiem, że sieć bezprzewodowa ma znacznie wolniejsze połączenia niż połączenia przewodowe, ale naprawdę nie powinna być wolniejsza niż 50 Mb / s. Samo połączenie jest BARDZO niestabilne. W Dota 2 rozłączam się co 2 minuty, mimo że mój ping wynosi od 5 do 30 ms. Zgaduję, że zdarzają się przypadki częstotliwości dwóch routerów lub coś takiego.   Dlatego chcę, aby mój telefon 2WIRE był dostępny tylko dla telefonu, a D-link jako internet.   Jestem także otwarty na wszelkie metody, takie jak tworzenie mostów lub co może mi pomóc w lepszym połączeniu. Ale proszę, nie mów mi, żebym kupił nowy router lub użył głupiego przekaźnika.   Proszę, pomóż mi, dzięki szczegółowym krokom coz naprawdę jestem na końcu mojego rozumu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)