Przewodnik dla kupujących II: systemy klasy Extreme, High-End, Mid-Range, Budget i En
#1

Przewodnik dla kupujących II: systemy klasy Extreme, High-End, Mid-Range, Budget i Entry Level - Część 3
Reply
#2

Zarezerwowany dla aktualizacji.
Reply
#3

To jest wątek kontynuacji, stary wątek jest tutaj
Reply
#4

delulytric napisał: Cześć wszystkim, szukam przeciętnego komputera, który kosztuje około 1,1 tys. - który może obsłużyć większość gier, szczególnie te nowsze. Jakie są rentowne specyfikacje dla takiego komputera? A także zadałem 1.2k cytat, specyfikacje, które mi dał to procesor i5-6500, MB Gigabyte GA-H110M-DS2 DDR3, G-skill 8GB, PSU FSP550W 80 HEXA plus, GFX Gigabyte GTX950 2GB Windforce, SSD 250GB Samsung EVO, HDD Western.D 1TB, obudowa Coolermaster 343. Czy to dobra okazja? ok podstawa na to, co ceni koszt całkowity: 1041. (cena dostała od PCTheme) ale ogólnie nadal uważam, że nie jest to dobre, szczególnie, że mobo jest ddr3 verison i gpu mądry nadal najlepiej, że dostajesz RX 480
Reply
#5

Zacytować: Cześć wszystkim, szukam przeciętnego komputera, który kosztuje około 1,1 tys. - który może obsłużyć większość gier, szczególnie te nowsze. Jakie są rentowne specyfikacje dla takiego komputera? A także zadałem 1.2k cytat, specyfikacje, które mi dał to procesor i5-6500, MB Gigabyte GA-H110M-DS2 DDR3, G-skill 8GB, PSU FSP550W 80 HEXA plus, GFX Gigabyte GTX950 2GB Windforce, SSD 250GB Samsung EVO, HDD Western.D 1TB, obudowa Coolermaster 343. Czy to dobra okazja? nie jest dobrą wersją 1.2k, możesz uzyskać znacznie lepszy komputer, jeśli sam go skompilujesz. cpu i mobo: i5 6500 i h110m-pro vhl 410 USD karta graficzna: Sapphire Rx 480 388 USD ram: g.skill ddr4 2400 8 gb wartościer 50 $ ssd: Zotac t500 240 gb (lazada) 81,90 USD 3 hdd: toshiba 1tb 64 USD psu: sezonowe m12ii 520w $ 99 sprawa: armageddon microtron t2z (lazada) 49,90 dolarów 3 os: windows 7
Reply
#6

Zastanawiam się nad dostosowaniem 2 x komputerów stacjonarnych do użytku biurowego. Korzystanie z programu Word, Excel i Photoshop. Takie same specyfikacje dla obu, ponieważ podobne zastosowanie. Chciałbym mieć przynajmniej poziom GTX750Ti wydajności GPU .. z 8GB RAM i5. Potrzebujesz monitora 22 "Matowego wyświetlacza FHD też Jakieś zalecenia? Budżet tak niskie, jak to możliwe .. 900 dolarów wystarczy? Dzięki chłopaki! * Wątek został zamknięty, więc pytam ponownie. Dzięki! Patrzę na komputery OEM AIO, ale za cenę, którą płacę za te co najmniej 1,4K, specyfikacja nie jest warta
Reply
#7

straweffigy napisał: Zastanawiam się nad dostosowaniem 2 x komputerów stacjonarnych do użytku biurowego. Korzystanie z programu Word, Excel i Photoshop. Takie same specyfikacje dla obu, ponieważ podobne zastosowanie. Chciałbym mieć przynajmniej poziom GTX750Ti wydajności GPU .. z 8GB RAM i5. Potrzebujesz monitora 22 "Matowego wyświetlacza FHD też Jakieś zalecenia? Budżet tak niskie, jak to możliwe .. 900 dolarów wystarczy? Dzięki chłopaki! * Wątek został zamknięty, więc pytam ponownie. Dzięki! Patrzę na komputery OEM AIO, ale za cenę, którą płacę za te co najmniej 1,4K, specyfikacja nie jest warta w każdym razie, ponieważ nie słyszałem od ciebie o użyciu na sesjach zdjęciowych, więc ta kompilacja może ci towarzyszyć. Asrock B85M-HDS i5 4590 @ 404 Toshiba 1TB @ 64 Palit Geforce GTX750 Ti StormX Dual 2 GB @ 152 3 nwin 644 300 watów micro atx @ 99 (Lazer) Kingston DDR3 8GB @ 47 Razem: 769 Wszystkie ceny podano w PCThemes, w innym przypadku podano. Ceny Lazada zawierają opłaty za wysyłkę. Nie zawiera monitora.
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: w każdym razie, ponieważ nie słyszałem od ciebie o użyciu na sesjach zdjęciowych, więc ta kompilacja może ci towarzyszyć. Asrock B85M-HDS i5 4590 @ 404 Toshiba 1TB @ 64 Palit Geforce GTX750 Ti StormX Dual 2 GB @ 152 3 nwin 644 300 watów micro atx @ 99 (Lazer) Kingston DDR3 8GB @ 47 Razem: 769 Wszystkie ceny podano w PCThemes, w innym przypadku podano. Ceny Lazada zawierają opłaty za wysyłkę. Nie zawiera monitora. Do wykorzystania w Photoshopie, niezbyt intensywny, choć edycja zdjęć jest bardzo częsta w wysokiej rozdzielczości. Dzięki za pomoc dla człowieka
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: ok podstawa na to, co ceni koszt całkowity: 1041. (cena dostała od PCTheme) ale ogólnie nadal uważam, że nie jest to dobre, szczególnie, że mobo jest ddr3 verison i gpu mądry nadal najlepiej, że dostajesz RX 480 / GTX 970 (jest wyposażony w darmową grę overwatch) jeśli nie masz nic przeciwko swojej budówce. jeśli nie, to ja odpowiadam ci, co dostać. Rozważam, ponieważ specyfikacje dostarczone przez niego nie wydają się 1.2k-ish. W każdym razie, co powinienem dostać? Inny plakat dostarczył mi jego specyfikację. herman1314 napisał: nie jest dobrą wersją 1.2k, możesz uzyskać znacznie lepszy komputer, jeśli sam go skompilujesz. cpu i mobo: i5 6500 i h110m-pro vhl 410 USD karta graficzna: Sapphire Rx 480 388 USD ram: g.skill ddr4 2400 8 gb wartościer 50 $ ssd: Zotac t500 240g (lazada) 81,90 USD + 3 hdd: toshiba 1tb 64 USD psu: sezonowe m12ii 520w $ 99 sprawa: armageddon microtron t2z (lazada) 49,90 USD + 3 os: Windows 7/8/10 (reddit) 30 USD suma: 1178,80 USD wszystkie ceny, które nie są ujęte w nawias, pochodzą z pism. pytaj o ceny i rabat be4 kupując. Dziękuję Ci! Zorientuj się, co teraz zrobić. Powiedzmy, że jeśli nie mam wiedzy o majsterkowaniu i brakuje zaangażowania w naukę i majsterkowanie, który sklep jest najlepszy w dostosowywaniu komputerów i zapewnia konkurencyjne ceny?
Reply
#10

delulytric napisał: Rozważam, ponieważ specyfikacje dostarczone przez niego nie wydają się 1.2k-ish. W każdym razie, co powinienem dostać? Inny plakat dostarczył mi jego specyfikację. Dziękuję Ci! Zorientuj się, co teraz zrobić. Powiedzmy, że jeśli nie mam wiedzy o majsterkowaniu i brakuje zaangażowania w naukę i majsterkowanie, który sklep jest najlepszy w dostosowywaniu komputerów i zapewnia konkurencyjne ceny? Cóż, moja kompilacja to jakoś podobna do hermana, tylko ta odrobina z niego, ale wciąż może być w tym zakresie. skoro nie masz wiedzy na temat samodzielnego zbudowania, zawsze możesz zapłacić temu sklepowi niewielką opłatę (10 $?) i poprosić go o zbudowanie. Jeśli chodzi o personalizowanie komputera, będzie to PCthemes. ale ceny to nadal Tradepac. ale wolałbyś zrobić wszystko na PCThemes.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)