ITX Lover?
#1

Każdy miłośnik ITX?   szukam następującego przypadku dla mojego nowego ITX Asrock x99 ...   każdy ma następujący przypadek, aby pokazać sprawę?   Jonsbo W2 Window Silver Corsair 250D Ncase M1 Caselab S3
Reply
#2

Z wyjątkiem Ncase M1, jeśli twój pokój ma przestrzeń dla obudowy "ITX", powinieneś rzucić okiem na ten standard o nazwie mATX. (Heck Jonsbo W2 to pełny ATX.)
Reply
#3

wwenze napisał: Z wyjątkiem Ncase M1, jeśli twój pokój ma miejsce na te obudowy "MITX", powinieneś spojrzeć na ten standard o nazwie mATX. (Heck Jonsbo W2 to pełny ATX.) abit limitowana przestrzeń, obecnie używająca 450D, nie widziałem jeszcze Jonsbo W2, ale wygląda na to, że jest też nieporęczna ... wyszukiwanie do recenzji teraz ....
Reply
#4

Następnie Jonsbo W1 lor. Pasuje do Corsair H100i GTX
Reply
#5

t258jgn napisał: Następnie Jonsbo W1 lor. Pasuje do Corsair H100i GTX moje jest H110i leh .... diamention nie tak muc diff. musi zobaczyć rzeczywisty produkt ...
Reply
#6

wideCDMA napisał: abit limitowana przestrzeń, obecnie używająca 450D, nie widziałem jeszcze Jonsbo W2, ale wygląda na to, że jest też nieporęczna ... wyszukiwanie do recenzji teraz .... Eh bracie, daj mi znać, jeśli chcesz puścić swoje 450D ...
Reply
#7

Bardzo podoba mi się moja konfiguracja ITX ... później przyniesie do mojego siostrzeńca dom ponownie do grania ..
Reply
#8

koroshiya8 napisał: Bardzo podoba mi się moja konfiguracja ITX ... później przyniesie do mojego siostrzeńca dom ponownie do grania .. czy mogę wysłać zdjęcie? Przy okazji, pamiętam, że napisałeś zewnętrzny napęd optyczny na biało. Czy mogę wiedzieć, skąd to masz? Szukam zewnętrznej obudowy dla mojego dysku z funkcją bluray. Przeniesienie do obudowy komputera bez wnęki napędu optycznego. dzięki
Reply
#9

Teraz zobaczyłem inny build, używając sg08 może zmieścić się w 280 rad. Mayne może zmodyfikować mój H110i do tego. Ten bardzo mały, mniej więcej tego samego rozmiaru, z moim chłodnym prawym Ds1815. http:
Reply
#10

Munchkin.Gia napisał: Eh bracie, daj mi znać, jeśli chcesz puścić swoje 450D ... Ech poważny? Ale nie tak szybko, leh. Zamawiam mój ASRock x99 ITX.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)