Ramki wentylatora Phanteks Evolv Shift, Shift X, Eclispe P300 i Halos 120 mm RGB
#1

Ramki wentylatora Phanteks Evolv Shift, Shift X, Eclispe P300 i Halos 120 mm RGB
Reply
#2

Zarezerwowany....
Reply
#3

Kiedy jest dostępna lokalna dostępność i ceny?
Reply
#4

Youtube otrzymał ocenę liao. Wstążka PCI-E dla procesora graficznego, niestety, nie możesz pozwolić fanom wyjść na zewnątrz, oznacza, że musisz mieć bardzo dobrą płytę główną chio na twoim GPU.
Reply
#5

Czuję, że to zbyt skomplikowane
Reply
#6

Moje przemyślenia po obejrzeniu recenzji Zalety: Świetnie wyglądający futerał Dobra jakość wykonania Dobra cena Ograniczone wspomaganie chłodzenia cieczą Cons: Przewód PCIE jest za krótki, aby zamontować osłonę GPU skierowaną na zewnątrz ... fatalna wada Śmiesznie duże na wypadek ITX Musisz być bardzo ostrożny wybierając grzejniki 120 mm, jeśli masz 2 lub może nie pasować (np. Dla procesora, a drugi dla procesora graficznego) Dużo zmarnowanej przestrzeni na dnie obudowy, jeśli nie używa się chłodzenia cieczą, lub tylko jednego grzejnika Maks. 2 szerokości szczeliny dla GPU i jeśli zainstalowany z wentylatorem skierowanym na zewnątrz, termiki GPU będą naprawdę złe, ponieważ znajdują się tuż obok szklanego panelu bocznego Osobiście nie lubię prowadzenia kabli na obudowie, jest to niechlujne, ale inni mogą z tym być w porządku Myślę, że byłby to świetny przypadek dla kogoś, kto ma cienki 120-milimetrowy AIO na procesorze, który pozwala na inny cienki 120-milimetrowy AIO na GPU, ale dla tych z pojedynczym radiatorem lub chłodzonym powietrzem AIB GPU ... Myślę, że są lepsze opcje, chyba że jak szczególny wygląd
Reply
#7

Uważam, że montaż gpu jest zaprojektowany w ten sposób. Jeśli jest skierowany na zewnątrz, walczy o powietrze, ponieważ prześwit między osłoną gpu a szkłem jest zbyt blisko. Jeśli jest skierowany do wewnątrz, z wideo część wentylatorów gpu jest w stanie zassać chłodne powietrze z dolnego wentylatora.
Reply
#8

ragnarok95 napisał: Uważam, że montaż gpu jest zaprojektowany w ten sposób. Jeśli jest skierowany na zewnątrz, walczy o powietrze, ponieważ prześwit między osłoną gpu a szkłem jest zbyt blisko. Jeśli jest skierowany do wewnątrz, z wideo część wentylatorów gpu jest w stanie zassać chłodne powietrze z dolnego wentylatora. Wydaje się, że jest przeznaczony tylko do referencyjnych konstrukcji chłodniczych
Reply
#9

W pewnym sensie tak, chłodne powietrze jest zasysane z dołu i wydmuchiwane do góry. Oznacza to również, że jeśli umieścisz rad, twój GPU będzie ssał gorące powietrze z rad.
Reply
#10

Ponieważ data przyjazdu jest coraz bliższa, GeForce Garage zbudował moduł LAN typu Small Form Factor. GeForce Garage wykorzystuje komputer typu Small Form Factor (SFF) z przewodnikiem po kompilacji, który idealnie nadaje się do przenoszenia w sieci LAN, a jednocześnie doskonale pasuje do każdego wystroju domu. Dedykowani gracze komputerowi znajdują się w każdym zakątku globu. Niezależnie od tego, czy gracze zarządzający ograniczonymi sesjami dorm-life lub graczami znającymi się na LAN z bardziej przenośnymi potrzebami - ten przewodnik z pewnością zwiększy twoje umiejętności budowania SFF i pozwoli ci uzyskać najlepszą sieć LAN Box. https:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)