Anybuttie tutaj downgrade od włókna z powrotem do kolejki linowej?
#1

Właściwie włókno to sibei szybko i bardzo gd rah Ale poważnie też nie potrzebuję tego rodzaju naddźwiękowych prędkości. Teraz ćwiczę cięcie kosztów riao Więc teraz, gdy mój kontrakt z MR skończył się liao, wracam do kabla ponownie. Widziałem zieloną rurkę 50mbps (ostatnio użyłem tego planu b4 opennet przyszedł) @ 29,9 dolarów miesięcznie. Co myślisz? Anybuttie same rike mnie również wracają do kabla? Czy będziesz żałować?
Reply
#2

takie samo myślenie jak u..wil przenieść na niższy koszt kabla / światłowodu / MBB, gdy mi M1 200mbps umowy zakończone .. nie potrzebują tak dużej prędkości w rzeczywistości, jeśli cała nasza szybkość nie ma wpływu na prędkość t, to 2mbps to więcej niż istota do przeglądania, przesyłania strumieniowego n pobierania (do gier) cieszyć się
Reply
#3

addict951 napisał: Właściwie włókno to sibei szybko i bardzo gd rah Ale poważnie też nie potrzebuję tego rodzaju naddźwiękowych prędkości. Teraz ćwiczę cięcie kosztów riao Więc teraz, gdy mój kontrakt z MR skończył się liao, wracam do kabla ponownie. Widziałem zieloną rurkę 50mbps (ostatnio użyłem tego planu b4 opennet przyszedł) @ 29,9 dolarów miesięcznie. Co myślisz? Anybuttie same rike mnie również wracają do kabla? Czy będziesz żałować? Cable BB w cenie 29,90 USD nie jest tanie jak M1 200Mbps 39,90 USD, czasami może zdyskwalifikować 6 MTH w czasie trwania targów. (39,90 × 18) ÷ 24 = 29 USD
Reply
#4

mikafire napisał: takie samo myślenie jak u..wil przenieść na niższy koszt kabla / światłowodu / MBB, gdy mi M1 200mbps umowy zakończone .. nie potrzebują tak dużej prędkości w rzeczywistości, jeśli cała nasza szybkość nie ma wpływu na prędkość t, to 2mbps to więcej niż istota do przeglądania, przesyłania strumieniowego n pobierania (do gier) cieszyć się Jeśli otworzysz tylko 1 lub 2 okna do surfowania lub przesyłania strumieniowego wideo, nadal będzie to możliwe. Używam Mobile BB 1.5 Mb / s (10 Gb bez danych) za darmo z moim Fibre BB również można używać, ale nieco powolne. Pobieranie zajmie znacznie więcej czasu.
Reply
#5

Naprawdę chcesz obniżyć koszty, musisz planować przeprowadzkę do krajów zamorskich lub krajów trzeciego świata.
Reply
#6

Henry Ng, twoje porównanie nie jest uczciwe i kompletne wymieniasz wszystkie ukryte ładunki M1, takie jak opłata instalacyjna itp więc jeśli chcesz / 24, formuła powinna być subskrypcja x 18 + wszystkie ukryte chrs następnie / 24 W przypadku MR, ostatnim razem zapłaciłem 59 $ za 24 godziny, ale zapłaciłem tylko za 18 miesięcy i nie zapłaciłem ani grosza za nic innego.
Reply
#7

Czy łącze światłowodowe M1 jest stabilne? Niedawno przeczytałem artykuł o tym, że ich światłowodowe sieci szerokopasmowe są niedostępne. Czy często tak się dzieje?
Reply
#8

asknown napisał: Czy łącze światłowodowe M1 jest stabilne? Niedawno przeczytałem artykuł o tym, że ich światłowodowe sieci szerokopasmowe są niedostępne. Czy często tak się dzieje? Stabilny. Czasami trzeba zadzwonić do obsługi klienta i ponownie uruchomić urządzenie. Znak podczas targów może zażądać rezygnacji z opłaty instalacyjnej itp.
Reply
#9

addict951 napisał: Henry Ng, twoje porównanie nie jest uczciwe i kompletne wymieniasz wszystkie ukryte ładunki M1, takie jak opłata instalacyjna itp więc jeśli chcesz / 24, formuła powinna być subskrypcja x 18 + wszystkie ukryte chrs następnie / 24 W przypadku MR, ostatnim razem zapłaciłem 59 $ za 24 godziny, ale zapłaciłem tylko za 18 miesięcy i nie zapłaciłem ani grosza za nic innego. Nie la. Podczas podpisywania isp zawsze podpisuj w odpowiednim czasie, gdy jest dobra promocja. Największe targi zawsze mogą zażądać rezygnacji z podpisania umowy. GUS lub ich menadżerowie mają prawo odstąpienia od umowy. Nigdy nie używaj GIRO do opłacania rachunków. Nawet jeśli wystawią rachunek, możesz zadzwonić, aby poprosić o rezygnację i powiedzieć, że CSO obiecał zrezygnować. Sieć M1 jest bardziej stabilna niż MR. Obsługa klienta również lepsza. Promocja MR zmieniła się i nigdy nie ma to samo jak 29 $ / m-ty. M1 21 mth może zrekontraktować i może wpisać numer telefonu podczas rejestracji.
Reply
#10

Planuję to również zrobić, jeśli różnica będzie dużo do następnego czerwca.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)