[SKLEP I WYGRAJ] ASUS Lucky Draw @ SLS
#1

[SKLEP I WYGRAJ] ASUS Lucky Draw @ SLS
Reply
#2

Lucky Draw Coupon box znajduje się na poziomie Security Counter @ Level 1 Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Masz listę produktów, które kwalifikują się do losowania? Czy musi zapytać o sklep? Ponieważ w OWH podano tylko "wybrany produkt". Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#4

Wybrane produkty w kategoriach, ale nadal nie ma pełnej listy. Nie myśl, że chcesz co najmniej zapytać sprzedawcę, czy kwalifikuje się on do losowania na szczęście, czy nie. Jeśli masz listę, można rozważyć z domu. Choć z banera, wygląda na to, że to głównie rzeczy z najwyższej półki Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#5

Wszelkie produkty w ramach określonych kategorii w TnCs będą się kwalifikować. Czy to mały adapter WLAN, czy płyta główna jest w porządku
Reply
#6

Ciekawe, czy kupienie gpu o wartości 1 000 USD i karty WLAN będzie uprawniało do tego samego przypadku?
Reply
#7

Kiedy kupiłem router z Chin, dostarczyli mi adapter WLAN. Zapytałem ich, że powiedzieli mi, że to samo. Teraz rozumiem, co mieli na myśli.
Reply
#8

shadow84 napisał: Ciekawe, czy kupienie gpu o wartości 1 000 USD i karty WLAN będzie uprawniało do tego samego przypadku? 1 szansa na wpis kuponu.
Reply
#9

wwenze napisał: Kiedy kupiłem router z Chin, dostarczyli mi adapter WLAN. Zapytałem ich, że powiedzieli mi, że to samo. Teraz rozumiem, co mieli na myśli. ha ha
Reply
#10

Pierwsze losowanie odbędzie się 30 maja! GL ludzie!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)