[Nowy produkt] G.skill Sniper X F4-36000C19D-16GSXWB: Gdzie wartość spotyka się z hig
#1

Ostatni raz pokazałem, jak nowy G.skill RipjawV 2666MHz niszczona wartość baranów przy 3200 MHz CL16 podczas gdy JEDEC 2666 MHz.   I to mth .... Wersje Sniper X rodzą się:     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz       G.skill Sniper X F4-36000C19D-16GSXWB Są one zgodne z Intel XMP @ 3600 MHz CL19. (Nie A-XMP) Brzmi meh .... Ale nie jeden bit w wydajności.       Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Domyślne ustawienia w biosie.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz     Częstotliwość 3400 MHz: (Musisz znaleźć swój punkt latencji Sweet)   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz     Stabilny 3200 MHZ CL 14:   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz     Przyszedł tylko niewielka partia zapasów. Jeśli szukasz porządnych baranów dla nowego Ryzena 2700X, i nie potrzebując mrugnięcia, po prostu je zdobądź. Naprawdę, po prostu je zdobądź.   (Nie wiem nawet, czy po wysłaniu tego będą jeszcze jakieś zapasy) @@   Poza tym wyglądają całkiem ładnie.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz     Miłego weekendu wszystkim. Twoje zdrowie.
Reply
#2

jaka jest tego cena ?
Reply
#3

od 6c / 12t, u shud uruchomić 12 wystąpień hci zamiast 8 ...
Reply
#4

czy jest kompatybilny z płytami ryzen 2 na plug-in? Zrozumieć platformy ryzen są wybredne pamięci i zwykle wymaga samsung b-die układów pamięci.
Reply
#5

Jaka jest tego cena?
Reply
#6

pedokuma napisał: Jaka jest tego cena? 295 USD na Lazada
Reply
#7

CL19 jest bardzo konserwatywny na początek, ale ładne barany. Tyle, że cena pamięci na pokładzie jest wciąż zbyt wysoka.
Reply
#8

Zobacz, co zrobiłem .... Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Mieszanie 2 różnych zestawów pamięci RAM, Sniper X CL19 3600Mhz z Ripjaws V 3000Mhz CL15. Bammm boot przy 3466Mhz z bardziej rygorystycznym timingiem. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

Koenig168 napisał: 295 USD na Lazada Nie możesz znaleźć w lazada, może link SIC?
Reply
#10

shadow 84 napisał: Nie można znaleźć w lazada, może link SIC? Znalazłem te dwa, zastanawiam się, czy 1. link pdt szczegóły źle, czy nie 19-19-19-39? https:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)