Gtx vs quadro? 2gpu w jednym komputerze?
#1

Cześć wszystkim.     Obecnie używam mojego komputera do edycji zdjęć i niektórych gier. Doświadczyłem tej samej ospałości podczas uruchamiania autokorekcji w celu prostego rysowania, trochę czasu zajmuje zastosowanie kreskowania w niektórych wzorach.   Czy będzie szybciej używać quadro p600 do autocad?   Czy będę mógł mieć 2gpu na jednym komputerze?   Czy będę w stanie "przełączyć się" do odpowiedniego gpu dla odpowiedniej aplikacji?   Wybacz moją ograniczoną znajomość komputera.   i7 8700, gigabajt b360 gtx 1060 3 gb 32 gb 2133 mhz ram 275 gb ssd Coolermaster mwe 500w
Reply
#2

Kiedyś sterowniki quadro i GeForce ścierały się ze sobą ... Musisz sprawdzić, czy już to rozwiązali
Reply
#3

Ponieważ robisz to w pracy, zgadnij, że quadro powinno być lepsze.
Reply
#4

Nie sądzę, że możesz umieścić gtx i quadro w tym samym MB. Nie ma "przełączania" oprogramowania. To albo albo. To zależy od tego, jak skomplikowane
Reply
#5

Dziękuję wszystkim za opinie. Mogę dostać jedną kopię quadro do przetestowania. Jeśli nie możesz mieć obu jednocześnie na jednej planszy, wtedy żaden wybór nie musi odłączać i podłączać drugiego.
Reply
#6

Ale czy istnieje potrzeba gtx? Jak grasz w jakieś gry?
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: Ale czy istnieje potrzeba gtx? Jak grasz w jakieś gry? ya gier casual ... cs go, overwatch ..
Reply
#8

Po prostu weź quadro. Gra będzie działać nieco wolniej, ale jeśli chodzi o tę sytuację, wygrywa z kartami.
Reply
#9

merriman napisał: Cześć wszystkim. Obecnie używam mojego komputera do edycji zdjęć i niektórych gier. Doświadczyłem tej samej ospałości podczas uruchamiania autokorekcji w celu prostego rysowania, trochę czasu zajmuje zastosowanie kreskowania w niektórych wzorach. Czy będzie szybciej używać quadro p600 do autocad? Czy będę mógł mieć 2gpu na jednym komputerze? Czy będę w stanie "przełączyć się" do odpowiedniego gpu dla odpowiedniej aplikacji? Myślę, że można to zrobić, jeśli masz GTX i firepro lub quadro i radeon. Zarówno GTX, jak i quadro wymagają podwójnego rozruchu (na 1 pojedynczym hdd lub 1 os na 1 hdd - zmiana kolejności uruchamiania przełącznika przy starcie), ponieważ nie ma sterownika nvidia, który mógłby jednocześnie obsługiwać GTX i quadro w 1 os. Możesz wykonać wyszukiwanie i przeczytać więcej. https:
Reply
#10

Linux może to zrobić za pomocą ręcznego wywoływania DRI_PRIME, ale tylko w otwartym źródle Nouveau, który jest bardzo wolny. Nouveau na jakiejkolwiek karcie nowszej od Keplera (która obejmuje wszystkie Maxwell i Pascal) może działać tylko na ich bazowych prędkościach zegara, co całkowicie psuje cel. Jeśli w systemie Windows, nie ma szans. Uzyskaj drugi dysk twardy i zainstaluj inną instancję systemu Windows, aby używać sterowników Quadro. Lub utwórz wirtualną instancję systemu Windows, zainstaluj sterowniki Quadro i przeprowadź przekazanie GPU do karty Quadrio.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)