Nowe zalecenia dotyczące wiertnicy?
#1

Cześć, mój komputer umarł. B85M mobo wcale się nie uruchamia.   Poszukuję rekomendacji na komputer osobisty, którego użyję do prostego przeglądania stron internetowych, przesyłania strumieniowego do kina domowego i sporadycznego oglądania filmów.   Doceń zalecenia dla.   procesor Płyta główna Pamięć Dysk SSD dla systemu   Czy wszystko, co mogę ponownie wykorzystać.
Reply
#2

dowolny budżet? i czy mogę zapytać, której obudowy używa? ponieważ użyjesz ponownie.
Reply
#3

Budżet w wysokości około 500 USD - 1 000 USD. Korzystanie z Fractal Node 804. Dzięki! ZrE0_Cha0s napisał: dowolny budżet? i czy mogę zapytać, której obudowy używa? ponieważ użyjesz ponownie.
Reply
#4

trickle_on napisał: Cześć, mój komputer umarł. B85M mobo wcale się nie uruchamia. Poszukuję rekomendacji na komputer osobisty, którego użyję do prostego przeglądania stron internetowych, przesyłania strumieniowego do kina domowego i sporadycznego oglądania filmów. Doceń zalecenia dla. procesor Płyta główna Pamięć Dysk SSD dla systemu Czy wszystko, co mogę ponownie wykorzystać. Cześć, może warto rozważyć uzyskanie: Cpu: Ryzen 3 2200G (w zestawie z igpu Vega 8) Płyta główna: A320M Pro-VH Plus (MATX) Pamięć: Klevv 8 GB DDR4 Dysk SSD: Adata Ultimate SU800. Mam nadzieję że to pomoże. ((:
Reply
#5

illumiRig napisał: Cześć, może warto rozważyć uzyskanie: Cpu: Ryzen 3 2200G (w zestawie z igpu Vega 8) Płyta główna: A320M Pro-VH Plus (MATX) Pamięć: Klevv 8 GB DDR4 Dysk SSD: Adata Ultimate SU800. Mam nadzieję że to pomoże. ((: Zaczekaj chwilę, aż twoje imię wygląda znajomo. Nowy sklep PC w Carousell, mam rację? Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)