Noob budowy nowej platformy do gier budżet
#1

Potrzebujesz pomocy w budowaniu platformę do gier , ale jestem noobem kompletne , na której części komputera , aby uzyskać dla   Budżet będzie 1.2-1.4k tylko dla samego CPU.   Mam nadzieję, że tu plusy może polecić mi o tym, co się
Reply
#2

Jakie gry są u grać? Monitor to która marka i model ? Zamierza uaktualnić w późniejszym czasie? Każdy motyw kolor? PC umieścić na stole lub podłodze ? Potrzebujesz WiFi ?
Reply
#3

NiuShi napisał: Potrzebujesz pomocy w budowaniu platformę do gier , ale jestem noobem kompletne , na której części komputera , aby uzyskać dla Budżet będzie 1.2-1.4k tylko dla samego CPU. Mam nadzieję, że tu plusy może polecić mi o tym, co się Nie mam pro , ale to, co chcesz grać? 1.4k dla CPU dużo, czy można dostać 32 GB pamięci RAM , aby dopasować sibei satki jednego I przy użyciu 22 calowy monitor kupić od Harvey 170 coś takiego jeszcze mogę podłączyć do mojego lcd tv i grać , gdy rodzina śpi
Reply
#4

pulsecch napisał: Nie mam pro , ale to, co chcesz grać? 1.4k dla CPU dużo, czy można dostać 32 GB pamięci RAM , aby dopasować sibei satki jednego I przy użyciu 22 calowy monitor kupić od Harvey 170 coś takiego jeszcze mogę podłączyć do mojego lcd tv i grać , gdy rodzina śpi 32GB RAM jest przesadą . Heck, nawet 8GB wystarcza. Lepiej coraz większą wydajność w innym miejscu. jakie gry do u zagrać? Daj nam znać jak najszybciej , bo nie sprzedaż online dzieje i być może będziemy w stanie doradzić u na temat możliwych dobrych ofert .
Reply
#5

MianBaoFren napisał: 32GB RAM jest przesadą . Heck, nawet 8GB wystarcza. Lepiej coraz większą wydajność w innym miejscu. jakie gry do u zagrać? Daj nam znać jak najszybciej , bo nie sprzedaż online dzieje i być może będziemy w stanie doradzić u na temat możliwych dobrych ofert . Widzę, widzę, więcej pracy na com , doświadczenie jest, jeśli RAM jest dużo można otworzyć wiele okien chromowane Microsoft Word itp nie tyle Nie chce kupić szybko > . < prostu Zeng a * ackint0sh niedawno dzięki guru dla HeadsUp !
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: Jakie gry są u grać? Monitor to która marka i model ? Zamierza uaktualnić w późniejszym czasie? Każdy motyw kolor? PC umieścić na stole lub podłodze ? Potrzebujesz WiFi ? Pomyśl najprawdopodobniej zagra zwykłych gier lo CS , Dota 2 , OW . Rozglądam się wokół i zobaczył jak gtx1060 dość popularne? Hmm mam nadzieję, że to amatorskie może trwać mnie jak zupełnie chwilę lo , bo ja też nie do końca Pro z aktualizacją części haha. Eh jeszcze monitora również leh , każdy by wychodzące ? Kolor motywu wolą czerwone i czarne BA, ale dopóki nie plączą puszka Liao . PC należy położyć na podłodze. Nie potrzeba wifi. pulsecch napisał: Nie mam pro , ale to, co chcesz grać? 1.4k dla CPU dużo, czy można dostać 32 GB pamięci RAM , aby dopasować sibei satki jednego I przy użyciu 22 calowy monitor kupić od Harvey 170 coś takiego jeszcze mogę podłączyć do mojego lcd tv i grać , gdy rodzina śpi Ooo bo 1-cia budynku razem leh więc nie dość pewny co 1,2 - .1.4k może mnie dostać lol.
Reply
#7

pulsecch napisał: Widzę, widzę, więcej pracy na com , doświadczenie jest, jeśli RAM jest dużo można otworzyć wiele okien chromowane Microsoft Word itp nie tyle Nie chce kupić szybko > . < prostu Zeng a * ackint0sh niedawno dzięki guru dla HeadsUp ! Ale on buduje platformę do gier , a nie coś, co wymaga większej mocy obliczeniowej i pamięci RAM. Stanowisko badawcze do gier nie będzie korzystać ze znacznie większej ilości pamięci RAM . Inny cel , różne cytaty . Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#8

NiuShi napisał: Pomyśl najprawdopodobniej zagra zwykłych gier lo CS , Dota 2 , OW . Rozglądam się wokół i zobaczył jak gtx1060 dość popularne? Hmm mam nadzieję, że to amatorskie może trwać mnie jak zupełnie chwilę lo , bo ja też nie do końca Pro z aktualizacją części haha. Eh jeszcze monitora również leh , każdy by wychodzące ? Kolor motywu wolą czerwone i czarne BA, ale dopóki nie plączą puszka Liao . PC należy położyć na podłodze. Nie potrzeba wifi. Ooo bo 1-cia budynku razem leh więc nie dość pewny co 1,2 - .1.4k może mnie dostać lol. Czy u mają budżet na monitorze ? Najlepiej , jeśli u mówią nam, jaki masz budżet ogólny połączone i działać stamtąd. Z u prosząc tylko CPU , prawdopodobnie założyć u mieć monitor pracy. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#9

MianBaoFren napisał: Czy u mają budżet na monitorze ? Najlepiej , jeśli u mówią nam, jaki masz budżet ogólny połączone i działać stamtąd. Z u prosząc tylko CPU , prawdopodobnie założyć u mieć monitor pracy. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT Ahh widzę widzę PSP . Nie dość pewny budżetu Leh monitora , może 200-300 ? Czy to rozsądne? Łączne koszty dla CPU + monitorze może 1.4-1.5k ?
Reply
#10

MianBaoFren napisał: Ale on buduje platformę do gier , a nie coś, co wymaga większej mocy obliczeniowej i pamięci RAM. Stanowisko badawcze do gier nie będzie korzystać ze znacznie większej ilości pamięci RAM . Inny cel , różne cytaty . Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT widzę .. dzięki , dzięki !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)