Dyskusja aplikacji PCWX ...
#1

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Link do Sklepu Play:   https://play.google.com/store/apps/d...cwx.pcwx&hl=en   Tworzenie tego wątku tutaj, aby omówić temat PCWX. cokolwiek można tutaj omówić, czy zgłaszanie błędów, czy chcesz dołączyć nowe funkcje.   Znane błędy:     Zacytować: Krytyczny:       Nie krytyczny: Przeskok na pewną stronę po przejściu na ostatnią stronę zatrzymuje przewijanie bez końca, aby przejść do następnej strony Otwarcie wątku po raz pierwszy pokazuje numer strony nieskończoności. Ten błąd ustępuje po tym. Nie błąd, ale poprawić czas ładowania, aby załadować obrazy w galerii EDMW Wznowienie aplikacji po pozostawieniu jej w pamięci przez dłuższy czas spowoduje przywrócenie domyślnego motywu   Funkcje, które zostały zamówione. Może wdrożyć w przyszłym wydaniu:     Zacytować: Funkcja wyszukiwania   Problemy rozwiązane do tej pory:       Zacytować: Dziennik zmian:   Pełny dziennik zmian można wyświetlić w aplikacji pod mniejszą sekcją
Reply
#2

Nie można opublikować znaków innych niż ASCII Czasami, gdy przesuwając w prawo Foote'a, menu natychmiast odskakuje Jeśli wpis jest bardzo długi, ikony menu po prawej stronie nie będą widoczne
Reply
#3

Azzizz81 napisał: Nie można opublikować znaków innych niż ASCII Czasami, gdy przesuwając w prawo Foote'a, menu natychmiast odskakuje Jeśli wpis jest bardzo długi, ikony menu po prawej stronie nie będą widoczne cześć, Dzięki za opinie 1) czy dla znaków spoza ASCII masz na myśli chińskie znaki? i czy myślisz, że postacie nie mogą być wypisane podczas pisania postu, czy tylko po przesłaniu postu pomieszane zostaną postacie? 2) menu przesuwania po prawej stronie powinno odskoczyć, gdy przewiniesz post przeszłości lub klikniesz jeden z przycisków wewnątrz. ponieważ pozwala powiedzieć, jeśli lubisz wiele postów i rzeczy nie zamykają, będzie wyglądać bardzo niechlujnie. przyciski ustawiłem w środku, ponieważ uważam, że jest to najlepsze miejsce. niestety dla długich postów musisz przewinąć do jego środka. jeśli umieszczę na wierzchu, użytkownik musi przewinąć w górę długi post, aby zacytować
Reply
#4

To jest post testowy Nie wiem, kto śpiewa podatek od nieruchomości za kulisami. Głos ᅩ 녀여 ᅧ ᅩ 냐 ᅣ ᄂ 노녀 ᅧ ᅧ ᅢ ᅢ 녕 Czy biuro wypadkowe rządzi stacją imprezową? Cytat: ::: testowanie użytkowników karier 😀😀😀😎😎
Reply
#5

Jeśli umieścisz emoji w standardzie Unicode, który byłby dobry, haha, to nie będzie ograniczone tylko do emotikonów HWZ
Reply
#6

Moje posty są odwrócone, np. Pierwszy post na ostatniej stronie, ostatni wpis na pierwszej stronie
Reply
#7

Beefslice napisał: Moje posty są odwrócone, np. Pierwszy post na ostatniej stronie, ostatni wpis na pierwszej stronie cześć, Myślę, że to dlatego, że ustawiłeś najnowszy wpis, aby wyświetlał się jako pierwszy w ustawieniach hwz. czy dzieje się tak samo z aplikacją GAGT lub HWZ?
Reply
#8

Pływający przycisk akcji dla odpowiedzi postowej znika po przewinięciu do końca wątku i wyświetleniu "Sian koniec wątku". Aby odpowiedzieć na wątek, należy nieco przewinąć, aby przycisk operacji swobodnej pojawił się jako pierwszy. Nie wiem, czy to funkcja, ograniczenie Androida lub błąd.
Reply
#9

Chciałbym mieć opcję w ustawieniach, aby wyłączyć wyświetlacz / awatar podczas przeglądania. TS w rzeczywistości podoba mi się to, że sprawiasz, że motyw jest ciemny. Myślę, że musisz zachować prostotę i "czysty" wygląd. Używałbym go w pracy i nie chcę, żeby ludzie widzieli mnie surfującego. Więc posiadanie opcji ukrywania wszystkich niepotrzebnych rzeczy byłoby dobre. Mam także problem z pętlą nieskończoności postu po dotarciu do ostatniego postu i numer strony nie pasuje.
Reply
#10

miyamiya napisał: Pływający przycisk akcji dla odpowiedzi postowej znika po przewinięciu do końca wątku i wyświetleniu "Sian koniec wątku". Aby odpowiedzieć na wątek, należy nieco przewinąć, aby przycisk operacji swobodnej pojawił się jako pierwszy. Nie wiem, czy to funkcja, ograniczenie Androida lub błąd. cześć, jest to funkcja. Ukrywam pływający przycisk akcji, gdy użytkownik przewija w dół, ponieważ blokuje cały wyświetlany tam tekst, szczególnie gdy użytkownik dotrze do ostatniego postu. Pokażę, kiedy użytkownik przewinie kopię zapasową.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)