Windows XP uruchamia się powoli
#1

kilka dni temu, prędkość uruchamiania systemu Windows XP wzrosła do 3 minut, z normalnego 1 minuty 30 sekund. 2 min 30 s znajduje się na czarnym ekranie okna wprowadzania   Próbowałem tego 1) wyczyść rejestr 2) HDD do defragmentacji 3) wyłącza niepotrzebne startupy w msconfig 4) usuń wszystkie urządzenia USB z rozruchu ostatnio nie instalował żadnych programów. Zdrowie hdd jest w porządku. bezużyteczne, prędkość pozostaje około 3 min.     każdy może pomóc, dzięki.
Reply
#2

Idź do uruchomienia> uruchom> msconfig> kartę startową, a następnie wyłącz wszystkie, których nie potrzebujesz, np. Adobe Reader, itunes, quicktime. XP bootup jest dość powolny w porównaniu do 7, więc jeśli prędkość uruchamiania jest dla ciebie duża, możesz rozważyć ulepszenie.
Reply
#3

wtfh4x napisał: Idź do uruchomienia> uruchom> msconfig> kartę startową, a następnie wyłącz wszystkie, których nie potrzebujesz, np. Adobe Reader, itunes, quicktime. XP bootup jest dość powolny w porównaniu do 7, więc jeśli prędkość uruchamiania jest dla ciebie duża, możesz rozważyć ulepszenie. tak, wyłączam niepotrzebne startupy w msconfig. moje bootowanie XP jest wystarczająco szybkie, aż kilka dni temu, kiedy nagle zrobiło się wolno. nie wiem, co poszło nie tak.
Reply
#4

Kennedy napisał: tak, wyłączam niepotrzebne startupy w msconfig. moje bootowanie XP jest wystarczająco szybkie, aż kilka dni temu, kiedy nagle zrobiło się wolno. nie wiem, co poszło nie tak. Wykonaj pełny czysty but, aby spróbować; http://support.microsoft.com/kb/310353 Jeśli nadal masz ten sam problem, utwórz nowy profil użytkownika.
Reply
#5

Na moim komputerze miałem z tym problemy przez jakiś czas. Oto co odkryłem: Kiedy zbudowałem ten nowy system, podłączyłem jeden dysk Serial ATA jako podstawowy na głównym porcie IDE. Następnie podłączyłem moją nagrywarkę CD / DVD jako podstawową na pomocniczym porcie IDE (tj. Każdy element był podłączony do końcowego kabla taśmowego). Jest to idealnie cienka konfiguracja z jednym wyjątkiem. Ponieważ planowałem dodanie nowego dysku twardego, ustawiłem zworki na głównym dysku twardym na MASTER z SLAVE (co oznacza, że na tej wstążce będzie inny dysk twardy). Po dodaniu drugiego dysku twardego uruchomiłem go w około 25 sekund. Mam nadzieję, że pomaga komuś, kto borykał się z tym tak jak ja.
Reply
#6

google dla "soluto" Pobierz i uruchom aplikację. Będziesz miał dobry pomysł, kto przerywa czas uruchamiania. Mam nadzieję że to pomoże.
Reply
#7

po prostu użyj Microsoft bootvis, to automatyczna optymalizacja. dość skuteczne, mój czas bootowania został skrócony do prawie 3 minut.
Reply
#8

wolfram 2 napisz: google "soluto" Pobierz i uruchom aplikację. Będziesz miał dobry pomysł, kto przerywa czas uruchamiania. Mam nadzieję że to pomoże. bardzo przydatne, dzięki!
Reply
#9

właśnie udostępnianie.
Reply
#10

Kennedy, Daj ci moje 2 centy. 1. Spróbuj uruchomić program Adobe Reader, jeśli go masz. Jeśli instaluje i konfiguruje, oznacza to, że była aktualizacja. W rzeczywistości, jeśli masz Foxit Reader 5.1, nie potrzebujesz programu Adobe Reader, ponieważ Download Manager zawsze spowalnia działanie. Najlepiej odinstalować. 2. Uruchom program Internet Explorer, Narzędzia >> Windows Update >> Zmień ustawienia >> Zaznacz pole Wyłącz oprogramowanie Microsoft Update i pozwól mi korzystać tylko z witryny Windows Update. Kliknij Zastosuj zmiany teraz. Włącz (2), uruchom ponownie komputer i spróbuj. Jeśli wszystko zawiedzie, zawsze możesz spróbować przywrócić system.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)