Starhub - Problemy z dekoderem HubStation HD
#1

Starhub - Problemy z dekoderem HubStation HD
Reply
#2

bro, powinieneś opublikować to w internetowej przepustowości i sieciowej klinice
Reply
#3

Uprzejmie post na odpowiednim forum w przyszłości. Dzięki
Reply
#4

błądzić, bo skoro commach ish mod one? Cholera, tam jest szansa w mowie pcwing ~ Nie sądzę, aby IBNC było właściwym miejscem, ale problem nie dotyczy problemów z Internetem lub siecią. Może House of Displays. Inaczej, wróć do HWC, aby dołączyć do masy wątków chapalang
Reply
#5

Coraz wyżej i wyżej... Ktoś z tymi samymi problemami?
Reply
#6

W przypadku a) zazwyczaj dzieje się tak, ponieważ nazwa programu nie jest dokładnie taka sama jak w harmonogramie nagrywania - szczególnie w przypadku kanałów niekodowanych. Dla b), nie mam pojęcia, jeszcze nie skorzystałem z automatycznego dostrajania. Dla c), szybka recenzja
Reply
#7

za. nie napotkał tego problemu. b. Duncan naprawdę korzystam z tej funkcji. do. przerzuciłem moje pudełko od 4 do 5 razy od jego uruchomienia, ponieważ pudełko ponownie uruchamia się podczas przewijania
Reply
#8

chuppachop napisał: za. nie napotkał tego problemu. b. Duncan naprawdę korzystam z tej funkcji. do. przerzuciłem moje pudełko od 4 do 5 razy od jego uruchomienia, ponieważ pudełko ponownie uruchamia się podczas przewijania / przekazywania od 4X. Poprawiono sytuację w ostatnich skrzyniach. Mogła to być aktualizacja oprogramowania układowego, która rozwiązała ten problem. re. miał ten sam wrażliwy zdalny problem, ale sytuacja uległa znacznej poprawie w ostatniej aktualizacji 1.4.86 f / w. żadnych niespodzianek, o których mówili, że jesteś jedynym, który ma ten problem. Powiedzieli to samo, gdy podniosłem kwestię "ponownego ładowania skrzynek podczas przewijania / przekazywania". 8-) za. Zetknąłem się najczęściej z niekodowanymi kanałami, w szczególności z Ch 8, nagrałem wiele programów w Ch 8, w większości od 20 do 21. Przejdę teraz do nagrywania według serialu zamiast serii, programując je przez cały tydzień w każdym słońcu. Co.... ? Funkcja nie może również używać. b. spróbuj ... dobrze, jeśli chcesz oglądać, ale nie ma czasu i nie chcesz nagrywać. do. Tak, do tej pory próbowałem 32x, bez prob. re. Nie leh, wciąż taki sam ...
Reply
#9

a) W DNIU CZASU uczestniczę w kanale regionalnym przez 5 godzin. Pewnego dnia pojawia się w harmonogramie, a następnego dnia, kiedy to nastąpi. Potem muszę go jeszcze raz dodać. Próbowałem metody OPTIMIZE HDD, nie rozwiązałem jej. b) Brak sond c) Box uruchamia się ponownie, gdy szukam fwd
Reply
#10

jak dotąd nie ma dużych problemów z wyjątkiem ... 1. Pilot zdalnego sterowania jest opóźniony. suka suka tot moi kliknięta dwukrotnie. wolna odpowiedź. 2. dis moarning próbował nagrywać rzeczy, ale pojawiła się lista programów z wyjątkiem następnego show. w następnych dniach brakuje programów. sianz ... 3. wymienić HubStation HD Box dwa razy i dey ish nadal gib moi box wib wadliwa dioda LED pokazująca zegar. die-die must hab jeden wadliwy LED den będzie znać ish SH jeden ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)