Nie można wyświetlić wiadomości e-mail w trybie Singnet
#1

Witaj, nie można wyświetlić wiadomości e-mail w trybie singnet na komputerze i telefonie komórkowym Powiedz, aby pobrać wiadomość i obraz. Ale nie można pobrać. Jakakolwiek rada? Dziękuję Ci.
Reply
#2

Czy subskrybujesz płatną usługę e-mail? Zacytować: 1. Dlaczego Singtel nagle nalicza opłatę za e-mail? W naszym zaangażowaniu, aby służyć Ci lepiej, stale oceniamy naszą obecną ofertę produktów i usługi dostosowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Jako takie, niektóre produkty i usługi mogą być podlega usunięciu. Zastępujemy nasz stary system e-mail nowszą platformą, aby służyć naszym potrzeby klientów. 2. Kto jest zobowiązany do zapłaty za e-mail SingNet? Od 28 lutego 2018 roku e-mail Singnet będzie oferowany jako dodatek dla klientów, którzy za 6,8 USD / m-ty zapisują się do nowego lub ponownego zamówienia planu Fiber. Obecni będą użytkownicy poczty elektronicznej SingNet stopniowo powiadamiają o dacie zaprzestania ich konta e-mail. 3. Jak wpłynie na mnie ta nowa opłata? Będziemy stopniowo docierać do dotkniętych klientów z datą zaprzestania świadczenia usług. Po data zaprzestania świadczenia usługi, nie będzie można uzyskać dostępu do konta e-mail, a zawartość wiadomości e-mail będzie oddalony. Zachęcamy do tworzenia kopii zapasowych wiadomości e-mail podczas tego przejścia. Zachęcamy do podpisania za płatną usługę poczty e-mail w najwcześniejszym terminie, aby uniknąć zakłóceń w świadczeniu usług.
Reply
#3

commach napisał: Czy subskrybujesz płatną usługę e-mail? Dziękuję za odpowiedź. Nie wiedziałem, że muszę zapłacić teraz. Używałem singnetu na lata osła. Ale jeśli można czytać z telefonu komórkowego, co może być problemem?
Reply
#4

commach napisał: Czy subskrybujesz płatną usługę e-mail? Jeśli tak jest, zgadnij, że większość będzie wtedy używać Gmaila.
Reply
#5

qhong61 napisał: Dziękuję za odpowiedź. Nie wiedziałem, że muszę zapłacić teraz. Używałem singnetu na lata osła. Ale jeśli można czytać z telefonu komórkowego, co może być problemem? Nie jestem do końca pewien, z jakiego powodu. Możesz otrzymywać najnowsze wiadomości e-mail ze skrzynki odbiorczej telefonu komórkowego, ale nie z Windows Live Mail, Outlook itp. Na pulpicie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)