Płyta główna MSI
#1

Cześć, właśnie dostałem 8600k z cryorig h7 lumi, jednak gdy jestem na pulpicie, nie działa nic, to działa na 4200mhz i temp 55-60 wierzę, że to nie jest normalne, co to może być?     mój mobo z370 msi dzisiaj, ale kiedy próbowałem połączyć się z mistyczną aplikacją, to się nie połączy. zarówno telefon n pc jest w tej samej sieci Wi-Fi, co może być problem?
Reply
#2

Wypróbuj aplikację MSI Gaming. Większość z nich jest nadal związana z aplikacją do gier. Quad Lumi mądry, musisz użyć aplikacji CAM. Zrobiłem krótki film z jakiś czas temu. https://www.youtube.com/watch?v=ls95e4Hae_w Temps mądry, sprawdź bezczynność w biosie i ładuje temps (stress test) w oknach. Sprawdź, czy jest z tym jakiś problem.
Reply
#3

Pobrałem aplikację do gier msi Ale nic nie znalazło się na liście do sparowania
Reply
#4

Ahh. Znaleziono wersję komputerową. Działa świetnie, ale tryb oddychania karty graficznej jest nieco powolny i zniknie przed zmianą koloru Co z płytą główną, jak kontrolować kolory?
Reply
#5

clon22 napisał: Wypróbuj aplikację MSI Gaming. Większość z nich jest nadal związana z aplikacją do gier. Quad Lumi mądry, musisz użyć aplikacji CAM. Zrobiłem krótki film z jakiś czas temu. https:
Reply
#6

W aplikacji mystic light nie mogę uzyskać dostępu do ustawień. Kiedy kliknąłem, nic się nie dzieje Nie mam również opcji "jasnego efektu" i jego jasności. Teraz moja grafika i ram są po prostu czerwone. Każdy może mi pomóc
Reply
#7

Poniedziałek sprawdzi dla ciebie kontrolki led. Jest to całkiem proste, ale dla Z370 nie próbowałem jak dotąd żadnego procesora.
Reply
#8

Zaktualizowałem do najnowszej wersji poprzez aktualizację MSI Teraz nie ma rzeczy na topie w aplikacji do gier. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

Znakomity. Daj mi trochę czasu, sprawdzę wkrótce, jako że dostałem procesor.
Reply
#10

Oh sh | t, myślę, że to jest błędne. Mam opinie do MSI. Zostanie zaktualizowany, gdy już do mnie wrócą. Przeprosiny.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)