Wybierz pomiędzy dwoma SSD
#1

ZOTAC 240GB T500 https://www.zotac.com/us/product/ssd...t500-240gb-ssd   Transcend 256GB 370S http://www.transcend-info.com/Products/N...ber=plural   Proszę polecić która jest lepsza wartość ogólna i najlepiej , gdy oba w tej samej cenie   Dzięki!
Reply
#2

Dobrze wybiorą wykraczać ponad ZOTAC prawdopodobnie z powodu MLC na TLC. Transcend SSD370 ( 128GB , 256GB i 512GB ) Skomentuj Ale mimo , że ZOTAC jest jeszcze szybsze prędkości odczytu. PS: nie mogę znaleźć żadnych innych opinii dla T500
Reply
#3

Zotac , lepiej i szybciej niż 370S pomimo TLC
Reply
#4

myślę, że pójdę z ZOTAC .
Reply
#5

Zotac ba Chyba Korzystanie TRANSCEND choć Użytkownik będzie dobrze z obu
Reply
#6

dobrze, że to prawda , czy to nie jest używanie go do oprogramowania wysokiej świadczenie lub transfer danych , przyzwyczajenie zobaczyć wiele różnic.
Reply
#7

Pobierz ten, który jest najłatwiejszy do zdobycia. Przyspieszenie mądry nie robi różnicy. MLC lub TLC nie masz zamiar nagrać przez terabajtów data codziennie tak. Osobista opinia , miałem 3 Transcend SSD wcześniej i wszystkie padły w ciągu roku użytkowania. Ale z drugiej strony , istnieją setki pozytywnych opinii na temat tego napędu na Amazon więc może jestem kia Suay .
Reply
#8

Ignoruj ludzi, którzy stwierdzili, że nie robi różnicy Jeśli zamierzasz płacić coś przy tej samej wartości , przejść dla szybszej i pozostawić nie żałuje .
Reply
#9

Felfirez napisał: Pobierz ten, który jest najłatwiejszy do zdobycia. Przyspieszenie mądry nie robi różnicy. MLC lub TLC nie masz zamiar nagrać przez terabajtów data codziennie tak. Osobista opinia , miałem 3 Transcend SSD wcześniej i wszystkie padły w ciągu roku użytkowania. Ale z drugiej strony , istnieją setki pozytywnych opinii na temat tego napędu na Amazon więc może jestem kia Suay . Albo jeśli dostał SanDisk będą zmarło w ciągu 6 miesięcy , kto wie
Reply
#10

wwenze napisał: Albo jeśli dostał SanDisk będą zmarło w ciągu 6 miesięcy , kto wie Tak. Nigdy się nie dowiesz. Po prostu najlepszy stosunek wydajności i szybkości i najłatwiejsze do zdobycia.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)