AC88U lub AC5300
#1

Hi guys, jest różnica pomiędzy portem dwa głównie 8 LAN lub 8 anteny lol. Dzięki.
Reply
#2

Chyba że masz wyjątkowo dużą ilość urządzeń bezprzewodowych w domu , wybrałbym 88u
Reply
#3

Hmm ok faktycznie używać tylko 1 urządzenie bezprzewodowe w dowolnym momencie . Czy 335 dobra cena za ac88u nowy. Albo dostał tańsze? Dzięki.
Reply
#4

gdzie uzyskać @ $ 335 bro?
Reply
#5

rolly.ash napisał: gdzie uzyskać @ $ 335 bro? Gadgetworld / M1 w punkcie Jurong .
Reply
#6

noobzpro napisał: Hi guys, jest różnica pomiędzy portem dwa głównie 8 LAN lub 8 anteny lol. Dzięki. Hi noobzpro , Zasadnicza różnica (dla mnie ) jest to, że AC5300 jest Tri -Band natomiast AC88U jest Dual Band . Skoro wspomniałeś używać tylko 1 urządzenie WiFi , a następnie przejść do AC88U
Reply
#7

Alvinalvintan napisał: Hi noobzpro , Zasadnicza różnica (dla mnie ) jest to, że AC5300 jest Tri -Band natomiast AC88U jest Dual Band . Skoro wspomniałeś używać tylko 1 urządzenie WiFi , a następnie przejść do AC88U Witam tak ONW teraz przejdź się ac88u . Próbowałem ac87 na zewnątrz i to spełnione moje potrzeby tak Chyba 88 byłoby lepiej i sufficient.thanks dla wejścia
Reply
#8

Kupiony ich ostatnie 2 zestawy . Nie wiem, kiedy nowa Zdjęcie przybyciu .
Reply
#9

noobzpro napisał: Gadgetworld / M1 w punkcie Jurong . S 335 $ to bardzo dobra cena, byłem w SLS wczoraj, najniższa widziałem jeszcze na S $ 400 ..
Reply
#10

Little_Demon napisał: S 335 $ to bardzo dobra cena, byłem w SLS wczoraj, najniższa widziałem jeszcze na S $ 400 .. Tak zastanawiam się, dlaczego tak dobrze. Właśnie wszedł wprost jem gadżet świata dostali jeden na wyświetlaczu 339 .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)