Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebujesz pomocy z bezprzewodowym adapterem USB do gier.
#11

Laser168 napisał: Asus USB-AC53. ale twój router musi być także twoim jedynym N. Dzięki. Czytałem już routery i adaptery typu AC i typu N. AC jest naprawdę hiong.
Reply
#12

BehKan_Hippo napisał: Czy możesz doradzić mi na temat swoich poglądów? Normalnie sygnał zostanie zakłócony w sali aircon? Otwarcie i zamknięcie drzwi spowoduje również zakłócenia? w każdym razie nie miałem dobrego doświadczenia z 2 adapterami linksys. zawsze otrzymują niższe sygnały w porównaniu z innymi adapterami. działanie otwierania / zamykania drzwi powoduje skoki pingów? spróbuj włączyć w mm we właściwościach adaptera, jeśli jeszcze go nie ma? tak czy inaczej, jeśli nie zmieniasz routera, możesz wypróbować ASUS USB-N53?
Reply
#13

BehKan_Hippo napisał: Czy ktoś może polecić mi najlepszy bezprzewodowy adapter usb? Obecnie mam Linksys Cisco AE3000. Niezbyt zadowolony z produktu. Z góry dziękuję! Bezprzewodowy jest niczym w porównaniu do przewodowej, do poważnych gier, przejdź do połączenia przewodowego .. sygnał bezprzewodowy jest zmienny codziennie i przeszkody również.
Reply
#14

AC dostał pomoc przy pingowaniu ????
Reply
#15

cyberet napisał: w każdym razie nie miałem dobrego doświadczenia z 2 adapterami linksys. zawsze otrzymują niższe sygnały w porównaniu z innymi adapterami. działanie otwierania / zamykania drzwi powoduje skoki pingów? spróbuj włączyć w mm we właściwościach adaptera, jeśli jeszcze go nie ma? tak czy inaczej, jeśli nie zmieniasz routera, możesz wypróbować ASUS USB-N53? Goung kupić to dzisiaj.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)