Nie dostaniesz sygnału w głównej sypialni.
#1

Czy powinienem otrzymać wzmacniacz sygnału lub repeater? Który jest lepszy? Moja główna sypialnia jest dość daleko od modemu w salonie, w moim pokoju jest inny port telefoniczny.
Reply
#2

Z jakiego routera korzystasz ..
Reply
#3

trichard napisał: Z jakiego routera korzystasz .. Aztech DSL 1016
Reply
#4

uzyskać lepszy router.
Reply
#5

j_t_fusion napisał: uzyskać lepszy router. Zgoda............
Reply
#6

yyhwin napisał: Aztech DSL 1016 Ten router jest naprawdę przestarzałym routerem ... Nie wiem, czy mogę poprosić Singtella o lepszy, czy nie ...
Reply
#7

AC87U ..........
Reply
#8

mrclubbie napisał: Ten router jest naprawdę przestarzałym routerem ... Nie wiem, czy mogę poprosić Singtella o lepszy, czy nie ... Właściwie to mam otrzymać nowy modem, ale ponieważ jest to tylko tymczasowy Internet (zapisany na światłowód szerokopasmowy, ale na koniec opennet musi poczekać 2 miesiące plus, aby aktywować drugi port dla mnie, więc oferują mi to tymczasowe internet zamiast). Dlatego szukam teraz tańszej alternatywy.
Reply
#9

Jeśli chcesz mieć dobry router, możesz wypróbować router Asus. Jeśli chcesz taniej, ale dobre rozwiązanie, możesz wybrać bezprzewodowy przedłużacz PROLiNK PWN3702P. 39,90 $ (cholernie taniej) po zniżce na roadshow Funan Atrium, właśnie kupiłem mój = D działa świetnie z moim routerem dlink!
Reply
#10

Cześć, czy ktoś może mi podać nazwę użytkownika i hasło administratora dla routera DSL1016EN (S2)? Nie można znaleźć niczego na temat tego modelu w Internecie. Bardzo dziękuję z góry.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)