Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB
#1

Prośba o poradę, w jaki sposób mogę podłączyć mój komputer do światłowodu. Właśnie Starhub zainstalował modem Fiber i router w salonie. Problem polega na tym, że mój komputer znajduje się w 2 pokojach i nie ma możliwości korzystania z Wi-Fi.   Jakie opcje mam, aby mój komputer mógł łączyć się z Fibre? Poprosiłem technika instalującego włókno, a on zalecił zainstalowanie punktu dostępu w moim gabinecie. Czy ktoś ma do tego rzetelny kontakt? Jakieś inne, mniej kosztowne opcje ze stabilnymi prędkościami surfowania?   Z góry dziękuję
Reply
#2

kup długi kabel LAN i połącz się z salonem. HDB nie jest duży, wiesz. Innym sposobem jest zakup adaptera WiFi. Obie są tanimi opcjami. Poproś technika o DIE
Reply
#3

Rozważałem pomysł na długi kabel sieciowy, ale nie mogę zamknąć drzwi gabinetu i nie mam istniejącego trunkingu, aby uruchomić kabel. Jeśli chodzi o adapter bezprzewodowy, niezbyt pewien, jak to działa. Zakładam kabel sieciowy od adaptera do komputera?
Reply
#4

Google WiFi adapter, to wiesz. Może również korzystać z youtube
Reply
#5

możesz rozważyć użycie wtyczki powerline do podłączenia komputera stacjonarnego do światłowodu. Wysłane z aplikacji GAGT na Androida
Reply
#6

mingfreakrsx napisał: możesz rozważyć użycie wtyczki powerline do podłączenia komputera stacjonarnego do światłowodu. Wysłane z aplikacji GAGT na Androida Wtyczki domowe są bardzo problematyczne Próbowałem raz, nie mogłem go uruchomić. To była jakaś głupia koreańska marka.
Reply
#7

najtańsze: kup adapter wifi na PC. najszybciej: uruchom kabel LAN z routera na komputer.
Reply
#8

lifesgood napisał: Rozważałem pomysł na długi kabel sieciowy, ale nie mogę zamknąć drzwi gabinetu i nie mam istniejącego trunkingu, aby uruchomić kabel. Jeśli chodzi o adapter bezprzewodowy, niezbyt pewien, jak to działa. Zakładam kabel sieciowy od adaptera do komputera? Najtańszym i najszybszym sposobem na uzyskanie tego (twojego przypadku) jest uruchomienie adaptera Wi-Fi. Jednak po zamknięciu drzwi sypialni sygnał spadnie. Mam tylko nadzieję, że nadal można znieść. Możesz pożyczyć od kogoś, kto ma jeden i spróbować najpierw.
Reply
#9

uzyskać drugi router, ustawić go jako punkt dostępowy?
Reply
#10

Mancunian2 napisał: Wtyczki domowe są bardzo problematyczne Próbowałem raz, nie mogłem go uruchomić. To była jakaś głupia koreańska marka. Wszystko zależy od warunków domowych w domu, aby homeplug mógł osiągnąć maksymalną wydajność. Wysłane z aplikacji GAGT na Androida
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)