Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dreamcore vs Aftershock Komputery stacjonarne
#1

Ktoś ma doświadczenie z niestandardowymi kompilacjami Dreamcore i Aftershock? Mam zamiar go kupić, ale nie znam jakości ich usług posprzedażnych i jakości ich konstrukcji.   Nie, proszę, nie mów mi, żebym robił DIY, jestem okropny w takich rzeczach. Zawsze będę robić takie rzeczy, a wszystko pójdzie nie tak, nawet jeśli myślę, że wszystko zlikwidowałem. Mogę zdecydować się spróbować w przyszłości, ale jako biedny student bez zarabiania pieniędzy w tej chwili moi rodzice, którzy zgodzili się kupić mi pulpit do gry o dowolnych specyfikacjach, których chcę, to prezenty wysłane przez niebo, tj. stanie się to tylko raz w moim życiu. Potrzebuję tylko uczciwych opinii od ludzi z doświadczeniem.
Reply
#2

co zrobili, aby obniżyć koszty?
Reply
#3

LLCSG12 napisał: co zrobili, aby obniżyć koszty? Dream Core nie musi obniżać kosztów ... Są w stanie uzyskać części w pobliżu MSRP ... Jeśli zbiorą się, oszczędności mogą zostać przekazane Tobie. Jeśli SLS ma dużo zasobów GPU w MSRP, to mógłbym zrobić podobny build za około 1700 $. Zrobiłem to już wcześniej, gdy Zotac / Palit GTX 1070 kosztował 525 $, zestawy DDR 4 to 235 $ ... Jeśli dodamy elementy RGB, może to kosztować około 1800 $ ... Powiedzmy, że Dream Core pobiera dodatkowe 200 $ za swoją usługę, nadal jest tego warte ... Ale SLS nie sprzedaje GTX 1070 przy cenie 500 USD + i nie masz innego wyjścia, jak zapłacić prawie dwukrotnie za jednego ... Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3000 za pomocą GAGT
Reply
#4

jeśli nie zmniejszą kosztów, jak zarobić na przeżycie? i kogo obsłużyć gwarancję? kupić n rzucać? b..a..t..a?
Reply
#5

Mam zamiar nabyć nowe urządzenie gdzieś w połowie marca, porównując DreamCore i AfterShock i najwidoczniej DreamCore wydaje się dawać lepsze okazje (jak na przykład lepiej). lol Zastanawiałem się, czy po prostu wysyłać rzeczy prosto z SLS, ale słyszałem, że wszędzie zaczyna brakować 1080TI, prawdopodobnie musiałbym poczekać kilka tygodni? AfterShock zacytował mi 2-4 tygodnie, kiedy zostawiłem im maila następnego dnia.
Reply
#6

Oba są idealnie w porządku. Oto strzelanina SSF, którą nie tak dawno temu obejmowaliśmy obie: http://www.hardwarezone.com.sg/featu...e-their-weight JustinLi1410 napisał: Ktoś ma doświadczenie z niestandardowymi kompilacjami Dreamcore i Aftershock? Mam zamiar go kupić, ale nie znam jakości ich usług posprzedażnych i jakości ich konstrukcji.
Reply
#7

Psycovirus napisał: W przypadku monitora PRISM X315 jest dość niedrogi pod względem monitorowania gier: https://prismplus.sg/products/prism-x315 Bro, twój PRISM nie jest G-SYNC.
Reply
#8

Myślę, że po wstrząsie i dreamcore pc brak różnorodności / wyjaśnienia. to znaczy. nie mówią ci, jakich marek używają. jeśli nie masz preferencji co do marki, to przypuszczam, że są one w porządku. jedyną wadą, która mi się nie podobała, jest długi czas oczekiwania. Pytam o wstrząs, a oni cytują mnie jak minimum 4 tygodnie. oznacza, że muszę zapłacić 2k +, ale czekam 4-6 tygodni na mój komputer. więc sian. Poszedłem do innego producenta PC, dostałem go w ciągu 2-3 dni. płatny 50% depozytu, a reszta to gotówka przy odbiorze. bardzo pomocny facet też. więc próbuję to powiedzieć, aftershock i dreamcore nie są jedynymi 2 firmami, które to robią. są też inni, którzy również są warty strzału. google jest twoim najlepszym przyjacielem.
Reply
#9

LLCSG12 napisał: co zrobili, aby obniżyć koszty? Może zasilacz i obudowa? Ponieważ nie możemy naprawdę wybrać modelu / marki zasilacza podczas dostosowywania urządzenia.
Reply
#10

benjaminsg napisał: Myślę, że po wstrząsie i dreamcore pc brak różnorodności / wyjaśnienia. to znaczy. nie mówią ci, jakich marek używają. jeśli nie masz preferencji co do marki, to przypuszczam, że są one w porządku. jedyną wadą, która mi się nie podobała, jest długi czas oczekiwania. Pytam o wstrząs, a oni cytują mnie jak minimum 4 tygodnie. oznacza, że muszę zapłacić 2k +, ale czekam 4-6 tygodni na mój komputer. więc sian. Poszedłem do innego producenta PC, dostałem go w ciągu 2-3 dni. płatny 50% depozytu, a reszta to gotówka przy odbiorze. bardzo pomocny facet też. więc próbuję to powiedzieć, aftershock i dreamcore nie są jedynymi 2 firmami, które to robią. są też inni, którzy również są warty strzału. google jest twoim najlepszym przyjacielem. 4 do 6 tygodni jest nie do przyjęcia z uwagi na lokalny montaż. Wcześniej, jeśli nie nieco dłużej, zajmuje to około tygodnia, aby złożyć i przetestować laptopy przed przekazaniem ich kupującemu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)