Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poleć mi router na kabel Maxonline 50mbps ...
#1

Cześć, bardzo się cieszę, że pomogła mi ta kwestia, ponieważ nie jestem naprawdę w sieci. Obecnie decyduję się między powtórzeniem mojego kabla maxonline a pozostaniem na 50 Mb / s lub uaktualnieniem do 100 Mb / s. Są szanse, że będę trzymać się z prędkością 50 Mb / s, ponieważ nie mam ochoty na bezprzewodową bramkę cisco w pakiecie z prędkością 100 Mb / s i jestem całkiem zadowolony z prędkości, jaką osiągam na poziomie 50 Mb / s, i nie widzę potrzeby zwiększenia prędkości.   W każdym razie używam bezpośredniego połączenia przez cały czas, ale myślę o uzyskaniu routera do konfiguracji bezprzewodowej. Moje wymagania są dość proste. Mieszkanie 3 pokojowe, maks. 2-3 urządzenia łączące się jednocześnie z siecią bezprzewodową. Czy mogę uzyskać zalecenia, które routery są odpowiednie dla 50 Mb / s? Nie potrzebujesz fantazyjnych i przyszłościowych funkcji i mam nadzieję, że cena poniżej 100 USD. Dzięki za wszelkie dane wejściowe.
Reply
#2

reż 600L ... Osobiście nie ma problemu ...
Reply
#3

RECKleSSfElla napisał: Cześć, bardzo się cieszę, że pomogła mi ta kwestia, ponieważ nie jestem naprawdę w sieci. Obecnie decyduję się między powtórzeniem mojego kabla maxonline a pozostaniem na 50 Mb / s lub uaktualnieniem do 100 Mb / s. Są szanse, że będę trzymać się z prędkością 50 Mb / s, ponieważ nie mam ochoty na bezprzewodową bramkę cisco w pakiecie z prędkością 100 Mb / s i jestem całkiem zadowolony z prędkości, jaką osiągam na poziomie 50 Mb / s, i nie widzę potrzeby zwiększenia prędkości. W każdym razie używam bezpośredniego połączenia przez cały czas, ale myślę o uzyskaniu routera do konfiguracji bezprzewodowej. Moje wymagania są dość proste. Mieszkanie 3 pokojowe, maks. 2-3 urządzenia łączące się jednocześnie z siecią bezprzewodową. Czy mogę uzyskać zalecenia, które routery są odpowiednie dla 50 Mb / s? Nie potrzebujesz fantazyjnych i przyszłościowych funkcji i mam nadzieję, że cena poniżej 100 USD. Dzięki za wszelkie dane wejściowe. jeśli potrzebujesz czegoś porządnego, możesz wziąć pod uwagę ASUS RT-N15U @ 79 $! Gigabit z Wi-Fi 300 Mb / s! DIR 600L ma tylko 150Mbps z 1 anteną, pojedynczy strumień, zasięg może nie być tak dobry, jak ASUS w 2 strumieniu z 2 wbudowanymi antenami!
Reply
#4

kashix napisał: jeśli potrzebujesz czegoś porządnego, możesz wziąć pod uwagę ASUS RT-N15U @ 79 $! Gigabit z Wi-Fi 300 Mb / s! DIR 600L ma tylko 150Mbps z 1 anteną, pojedynczy strumień, zasięg może nie być tak dobry, jak ASUS w 2 strumieniu z 2 wbudowanymi antenami! ohmygod1986 napisał: reż 600L ... Osobiście nie ma problemu ... dzięki wam za szybkie odpowiedzi. Osobiście nie potrzebuję fantastycznych funkcji, a zasięg nie powinien stanowić problemu, ponieważ najprawdopodobniej urządzenia, które łączę, znajdują się w tym samym pomieszczeniu, w którym umieszczam modem i router.
Reply
#5

RECKleSSfElla napisał: dzięki wam za szybkie odpowiedzi. Osobiście nie potrzebuję fantastycznych funkcji, a zasięg nie powinien stanowić problemu, ponieważ najprawdopodobniej urządzenia, które łączę, znajdują się w tym samym pomieszczeniu, w którym umieszczam modem i router. tym bardziej powinieneś pójść na asus rt-n15u, nie ma sensu iść na 150mbps teraz, ponieważ możesz uzyskać 300mbps dla większej wartości, a rt-n15u obsługuje sieć światłowodową, podczas gdy dir-600l nie. myśleć długoterminowo, a nie tymczasowo potrzeby.
Reply
#6

naciśnij, by uzyskać więcej rekomendacji
Reply
#7

RECKleSSfElla napisał: naciśnij, by uzyskać więcej rekomendacji Taki sam jak TS. Poszukuję routera do kabla StarHub 50 Mbps. Bump dla więcej zaleceń pls.
Reply
#8

Ja też ... Szukam routera do kabla StarHub. Tylko do kamery domowej.
Reply
#9

Niektórzy użytkownicy m1 sprzedają rt n56 na poziomie 100. Wszyscy możecie również rozważyć. Jeśli tylko użycie dla lan dir 600l jest wystarczająco dobre dla 50 Mb / s i kosztować mniej niż 30
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)