Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cool Looking Cpu Case build
#1

Cześć wszystkim,   Jeśli chcę zbudować procesor, który wygląda jak poniższa platforma, czy jest ktoś lub sklep oferujący taką usługę?     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Myślę, że SLS LVL 6 zapewnia takie usługi, ale nie jestem pewny, czy będzie całkowicie taki sam, jak zdjęcie u wnat.
Reply
#3

model dla futerału to Phanteks ENTHOO EVOLV SHIFT lub ENTHOO EVOLV SHIFT X spójrz na: http://www.phanteks.com/Enthoo-Evolv-Shift-X.html Nie kupuję tu sprzedawanych tu osłonek, kupuję tylko te, które nie są dostępne w sg, a nawet nie sprzedają ani nie słuchają w sg.
Reply
#4

To niestandardowa pętla. Nie jest to łatwe do zbudowania, nie ma wielu takich konstruktorów w sg też. Może spytać pm joshuaho. Nigdy nie robię niestandardowej pętli, więc nie mogę nic dla ciebie wyczytać.
Reply
#5

twren84 napisał: Cześć wszystkim, Jeśli chcę zbudować procesor, który wygląda jak poniższa platforma, czy jest ktoś lub sklep oferujący taką usługę? Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Niestandardowe pętle generalnie kosztowałyby około 300-400 w zależności od złożoności i zestawu, z którego korzystasz, w tym instalacji przez producenta. Jeśli naprawdę interesuje Cię taka eksponat, poleciłbym samemu DIY. To niezbyt skomplikowane, po prostu bardzo czasochłonne i zaoszczędziłoby ci sporo pieniędzy.
Reply
#6

FlipGor napisał: Niestandardowe pętle generalnie kosztowałyby około 300-400 w zależności od złożoności i zestawu, z którego korzystasz, w tym instalacji przez producenta. Jeśli naprawdę interesuje Cię taka eksponat, poleciłbym samemu DIY. To niezbyt skomplikowane, po prostu bardzo czasochłonne i zaoszczędziłoby ci sporo pieniędzy. 300-400 wraz z częściami?
Reply
#7

tangpx napisał: model dla futerału to Phanteks ENTHOO EVOLV SHIFT lub ENTHOO EVOLV SHIFT X spójrz na: http://www.phanteks.com/Enthoo-Evolv-Shift-X.html Nie kupuję tu sprzedawanych tu osłonek, kupuję tylko te, które nie są dostępne w sg, a nawet nie sprzedają ani nie słuchają w sg. Czy budujesz niestandardowe podwozie Sunmilo: aluminiowe szkło hartowane "Red Dragon mini"? http://forums.hardwarezone.com.sg/ha...5643219-8.html
Reply
#8

Mam inwin 509 obudowy. Większość części do chłodzenia wodnego pochodzi z EKWB, a kable są wykonane na zamówienie z zamorskich jednostek.
Reply
#9

tangpx napisał: Mam inwin 509 obudowy. Większość części do chłodzenia wodnego pochodzi z EKWB, a kable są wykonane na zamówienie z zamorskich jednostek. Jest dla mnie za duży, czy masz jakąś obudowę Itx?
Reply
#10

tak, rama inwin mini H
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)