Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Urządzenia obsługiwane przez MU-MIMO?
#1

Jak na tytuł, każdy wie, które urządzenia dokładnie obsługują MU-MIMO? A może nigdzie jej nie ma?   Wiem, że generalnie telefony wykorzystujące Qualcomm Snapdragon 820 obsługują technologię, ale musi być ich więcej. W przypadku routerów, w zasadzie wszystko z nowym układem Broadcomm, ale którego dokładnie nie jestem pewien.   Mam nadzieję, że ci, którzy wiedzą, mogą się dzielić i pomagać innym.
Reply
#2

https://www.youtube.com/watch?v=8kTrceXOZXQ https://en.wikipedia.org/wiki/Multi-user_MIMO
Reply
#3

NewWing napisał: Jak na tytuł, każdy wie, które urządzenia dokładnie obsługują MU-MIMO? A może nigdzie jej nie ma? Wiem, że generalnie telefony wykorzystujące Qualcomm Snapdragon 820 obsługują technologię, ale musi być ich więcej. W przypadku routerów, w zasadzie wszystko z nowym układem Broadcomm, ale którego dokładnie nie jestem pewien. Mam nadzieję, że ci, którzy wiedzą, mogą się dzielić i pomagać innym. Niektóre urządzenia mogą twierdzić, że są obsługiwane, ale uważam, że niektóre nie mają jeszcze aktywowanego mu-mimo. O ile mi wiadomo, mu-mimo broadcom's nie jest jeszcze gotowy, wciąż na etapie rozwoju beta alfa-beta?
Reply
#4

Oto link Qualcomm, choć muszę powiedzieć, że niektóre z dołączonych urządzeń pozwoliły mi na chwilę zgadnąć: https://www.qualcomm.com/products/vive/devices To też prawdopodobnie jest niepełne, ale jest to coś, co chyba. renfred89 napisał: Niektóre urządzenia mogą twierdzić, że są obsługiwane, ale uważam, że niektóre nie mają jeszcze aktywowanego mu-mimo. O ile mi wiadomo, mu-mimo broadcom's nie jest jeszcze gotowy, wciąż na etapie rozwoju beta alfa-beta? Hmm ... Prawdopodobnie, a także wyjaśnia, dlaczego Linksys może powiedzieć, że EA9500 może obsługiwać do 8 urządzeń podłączonych do MU-MIMO, podczas gdy większość innych tylko do 4. Może to etapy alfa-beta, z których sfinalizowane będzie więcej?
Reply
#5

IknowMystuff napisał: Oto link Qualcomm, choć muszę powiedzieć, że niektóre z dołączonych urządzeń pozwoliły mi na chwilę zgadnąć: https://www.qualcomm.com/products/vive/devices To też prawdopodobnie jest niepełne, ale jest to coś, co chyba. Hmm ... Prawdopodobnie, a także wyjaśnia, dlaczego Linksys może powiedzieć, że EA9500 może obsługiwać do 8 urządzeń podłączonych do MU-MIMO, podczas gdy większość innych tylko do 4. Może to etapy alfa-beta, z których sfinalizowane będzie więcej? Cóż, nie mam o tym pojęcia, nie jestem graczem w branży. Hahas.
Reply
#6

Ja też nie, właśnie to słyszałem. Nie mogę potwierdzić, ponieważ nie mam EA9500. Ale jeśli to prawda, to ma sens, dlaczego Linksys wypuścił swój router AC5400 później, gdy inne marki wypuściły już swoje routery AC5300 znacznie wcześniej.
Reply
#7

Chłodny. Wygląda na to, że jest więcej laptopów, niż myślałem. Wygląda jednak na to, że większość z nich pochodzi z Acer ...
Reply
#8

NewWing napisał: Chłodny. Wygląda na to, że jest więcej laptopów, niż myślałem. Wygląda jednak na to, że większość z nich pochodzi z Acer ... Nie jestem pewien, czy tak właśnie jest, ale wiem, że linksys ma ten maksymalny strumień mu-mimo adaptera usb, który wykorzystuje technologię mu-mimo i formowania wiązki, aby umożliwić laptopy z mu-mimo .. Jestem czekam, aż ktoś przyjdzie do mojego drzwi. Wkrótce opublikuję mini recenzję z ea9500 w najbliższych dniach ..
Reply
#9

renfred89 napisał: Nie jestem pewien, czy tak właśnie jest, ale wiem, że linksys ma ten maksymalny strumień mu-mimo adaptera usb, który wykorzystuje technologię mu-mimo i formowania wiązki, aby umożliwić laptopy z mu-mimo .. Jestem czekam, aż ktoś przyjdzie do mojego drzwi. Wkrótce opublikuję mini recenzję z ea9500 w najbliższych dniach .. Ya, oprócz Linksys, D-Link uruchamia również 1 adapter usb ... Myślę, że AC2600 z MU-MIMO również ... zobaczyłem na ich ulotce, kiedy minęłem ich stoisko podczas przerwy na lunch.
Reply
#10

AshSim napisał: Ya, oprócz Linksys, D-Link uruchamia również 1 adapter usb ... Myślę, że AC2600 z MU-MIMO również ... zobaczyłem na ich ulotce, kiedy minęłem ich stoisko podczas przerwy na lunch. Ale czy ich mu-mimo działa, czy tylko jest gotowy? Linksys mówi bardzo głośno, że ich jeden potwierdza pracę. Właśnie dlatego chcę spróbować. Hahas ..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)